אתר שומר שבת וחג ♥️

Cart 0 0.00
Cart 0 0.00
עט למיקרובליידינג - למי הוא מיועד והאם הוא יעיל

היום לכל אישה שנייה ברחוב יש גבות מעוצבות ואיפור קבוע בשפתיים. טרנד האיפור הקבוע לא הולך לעזוב אותנו במהרה, מאחר והוא מאפשר לכל אחת ליהנות ממראה מושקע ומטופח, ללא שום מאמץ משמעותי מצידה.

כל אחת יכולה לבחור בגבות מלאות וסימטריות, באמצעות טכניקות המיקרובליידינג. טכניקה זאת מאפשרת לשרטט כל שערה בפני עצמה, על מנת להעניק לגבות מראה טבעי ואסתטי יותר. באמצעות עט למיקרובליידיניג ניתן להבטיח את התוצאות המדויקות והמקצועיות ביותר, מאחר והעט מאפשר שליטה מוחלטת והקפדה על קווים נקיים ומדויקים.

אנו בקליניקה של שיר לביא נשמח לספק לך עט למיקרובליידינג ברמה הגבוהה ביותר, המגיע ממותג מוכר וידוע. שיר הינה אומנית איפור קבוע, המעבירה קורסים באיפור קבוע בשיטת המיקרובליידינג.

אתן מוזמנות להשתתף בקורס מקצועי ומקיף, במטרה ללמוד את התחום ולהבין כיצד להבטיח לכל לקוחה את הגבות המושלמות ביותר. כמו כן, תוכלו לרכוש אצלנו עט למיקרובליידינג מקצועי ואמין, שיבטיח לכן עבודה מדויקת ומקצועית יותר.

מה חשוב לדעת לגבי עט למיקרובליידינג?

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של עטים למיקרובליידינג, אך החוכמה היא כמובן לרכוש אך ורק עטים מקצועיים ואמינים, המגיעים מהיצרנים המוכרים והאיכותיים ביותר בשוק.

יש לזכור כי מדובר על מכשיר, שנועד להחדיר פיגמנט של צבע לתוך הגבות של המטופלת, לכן חשוב לוודא כי מדובר על עט ברמה הגבוהה ביותר, שיבטיח לכן עבודה מדויקת ונוחה. רק חברה מקצועית ומוכרת, תוכל להבטיח לכן עטים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, שיקלו על העבודה ויבטיחו ללקוחות שלכן תוצאה מדויקת ומקצועית במיוחד.

עט מסוג זה יאפשר לכן לדמות את שיער הגבות ולהבטיח לכל אחת גבות מעוצבות וסימטריות, המותאמות במיוחד למבנה הפנים שלה. יש לשים לב לידית של העט, על מנת להבטיח לעצמכן אחיזה נוחה ויציבה לכל אורך הטיפול.

עט למיקרובליידינג – למי הוא מתאים?

חשוב להדגיש כי עט למיקרובליידינג מיועד לקוסמטיקאיות או לאומניות איפור קבוע, המעוניינות לספק שירותי איפור קבוע לגבות ללקוחות הקליניקה שלהן. לא ניתן לבצע את הטיפול בצורה עצמאית, מאחר ויש צורך בקורס ייעודי וידע מקצועי בתחום.

לכן לא מומלץ לבצע ניסויים על הפנים שלכן, אלא לפנות לאנשי מקצוע שמתמחים בתחום. רק מי שעברה קורס מיקרובליידינג מקצועי ומקיף, תדע כיצד לעבוד נכון עם העט, במטרה להשיג את התוצאה הטבעית והמושלמת ביותר. טכניקה נכונה תבטיח מראה גבות מעוצב ומודגש יותר, תוך כדי שמירה על מראה טבעי. ניתן להשתמש בטכניקה על מנת להסתיר צלקות, לאזן חוסר סימטריה בגבות ולכסות קרחות באופן מקצועי ואמין.

אנו בקליניקה של שיר לביא נשמח לספק לכן עט למיקרובליידינג בסטנדרטים הגבוהים ביותר. מדובר על עט המגיע מחברה מוכרת וידועה, שיבטיח לכן שעות של עבודה נוחה, בזכות הידנית המעוצבת שלו. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר עוד היום!

תוכן עניינים

הסרת איפור קבוע כושל
הסרת איפור קבוע כושל

כמו נשים רבות, גם את ביקשת להתעדכן בצו האופנה בתחום האיפור הקבוע. הגעת נרגשת לקוסמטיקאית שתשנה את פניך ותכניס בהן פרופורציה וקצת צבע- גבות, קו

קרא עוד »
שיטת השערה באר שבע
שיטת השערה באר שבע

מי מאיתנו לא חולמת על גבות מלאות ומסודרות כל הזמן, בלי להצטרך לצבוע אותן בעיפרון או צללית, פעם הן יוצאות כך ופעם אחרת. כשמדובר על

קרא עוד »
המדריך לאיפור קבוע
המדריך לאיפור קבוע

איפור קבוע הוא סוג של קעקוע קוסמטי שהפך פופולרי יותר ויותר בשנים האחרונות וממשיך לצבור תאוצה.בטכניקה זו, מוחדר פיגמנט לעור כדיי לשפר או להדגיש את

קרא עוד »

תפריט

טיפולים

העגלה שלך
העגלה שלך ריקה.

נראה שעדיין לא בחרת.