כמה זמן מחזיק מיקרובליידינג

אם אתן מתעוררות בכל יום ומוצאות את עצמכן משקיעות זמן רב בתהליך האיפור, הכולל בין היתר את איפור הגבות שלכן, כדאי שתכירו את שיטת המיקרובליידינג, שיטת השערה המאפשרת לנשים רבות ליהנות מגבות מלאות ובעלות מראה טבעי, דבר שלא ניתן להשיג על ידי איפור רגיל. בנוסף, שיטת מיקרו בליידינג מתאימה לנשים ששיער גבותיהן נשר בשל סיבות בריאותיות שונות והן מעוניינות להשיב את מראה הגבות הטבעי.

כדי לקבל את המראה הטבעי, יש לבצע ציור ידני של השערות, כאשר כל שיערה מצוירת על ידי עט ייחודי שבקצה שלו יש סכין דקה.

המשמעות של המושג מיקרובליידינג שיטת השערה, הוא Micro, בעברית- קטן, ו- Blade, בעברית- סכין או להב. באמצעות השימוש בסכין ניתן להכניס את הפיגמנט לאפידרמיס ולייצר מראה של שיערה בצורה מדויקת.

כמה זמן מחזיק מיקרובליידינג
כמה זמן מחזיק מיקרובליידינג?

 

איך זה התחיל? מקורות השיטה

טכניקת המיקרובליידינג הגיעה מאסיה. מדובר על טכניקה עתיקה ביותר שהייתה בשימוש לפני אלפי שנים. רק בשלושים השנים האחרונות היא החלה להופיע אצלנו והפכה לפופולארית מאוד בארצות הברית ובאירופה. ההתפתחויות שחלו בתחום האסתטיקה הובילו ליצירת טכניקות חדשות ומתקדמות ביותר, כך שהיום העבודה הרבה פחות כואבת והרבה יותר נקייה מבעבר.

היתרונות של שיטת המיקרובליידינג

לשיטת המיקרובליידינג יש יתרונות רבים. אחד היתרונות שהוזכרו הוא שהשיטה מאפשרת לנשים ששיער גבותיהן נשר ליהנות ממראה גבות טבעי ויפה. כמו כן, הטכניקה מאפשרת לנשים שאינן מעוניינות להשקיע באיפור זמן רב בכל יום ליהנות מהמראה המרשים. 

מראה הגבות ניחן בנפח וצורה יפה והוא מאפשר לכל אחת שמעוניינת להשיג את המראה בעל הנוכחות, אך יחד עם זאת, המעודן, להשיג אותו. טכניקת המיקרובליידינג מסייעת גם בתיקון צבע וניתן להסתיר באמצעותה צלקות. מעבר לכך, הצבע של הגבות אינו דוהה וההחלמה אינה גורמת לצלקות. 

כמה זמן מחזיק מיקרובליידינג?

לאחר ביצוע מיקרובליידינג שיטת השערה ניתן ליהנות ממראה הגבות המרשים למשך שישה חודשים עד שנה וחצי, כאשר הדבר תלוי בסוג העור של האישה.

כדי ליהנות מכל היתרונות של שיטת המיקרובליידינג וכדי שהתוצאה תהיה מרשימה ומעודנת, חשוב מאוד שהטיפול יתבצע על ידי מומחית בתחום. טכניקת מיקרו בליידינג מחייבת הקפדה על זהירות ודורשת מקצועיות וניסיון רב, שכן יש לחתוך את העור. מומחית בתחום תבצע את הטיפול בצורה מקצועית וזהירה ותעניק ללקוחה את התוצאות הרצויות.

אם אתן מעוניינות לבצע את טכניקת המיקרובליידינג וליהנות מגבות מרשימות ויפות אשר מתאימות למראה שלכן, אתן מוזמנות לפנות אליי- שיר לביא, אמנית איפור קבוע. הידע והניסיון שצברתי לאורך שנות עבודתי מאפשרים לי לטפל בכל לקוחה ולהביא לתוצאות הרצויות, כך שהיא תהנה ממראה גבות מרשים, טבעי ומעודן.

כמה זמן מחזיק מיקרובליידינג? כמה זה עולה? אתן מוזמנות ליצור איתי קשר, לשאול שאלה או לקבוע פגישה באמצעות הטלפון. כמו כן, תוכלו לשלוח אליי הודעת וואטסאפ, לכתוב לי מייל או למלא את הפרטים שלכן בטופס ההתקשרות ואחזור אליכן בהקדם.

עוד יכול לעניין אותך:

תוכן עניינים

תפריט

טיפולים

העגלה שלך
העגלה שלך ריקה.

נראה שעדיין לא בחרת.