אתר שומר שבת וחג ♥️

Cart 0 0.00
Cart 0 0.00
שיטת השערה באר שבע

מי מאיתנו לא חולמת על גבות מלאות ומסודרות כל הזמן, בלי להצטרך לצבוע אותן בעיפרון או צללית, פעם הן יוצאות כך ופעם אחרת. כשמדובר על איפור קבוע רבות חוששות שזה ייראה מאופר מידי, מאוד לא טבעי ועשוי.
תושבות באר שבע והסביבה הבאנו את הבשורה!
שיטת השערה זו התשובה לכל מי שרוצה גבות משורטטות במראה טבעי ועדין בתוך זמן קצר ולאורך זמן.

מהי שיטת השערה?

שיטת השערה הינה טכניקת קעקוע זמנית, או במילים אחרות קעקוע שאינו קבוע, זוהי וריאציה של  מיקרובליידינג, אך שיטה זו עדינה יותר המדמה שערות אמיתיות.
בשיטת השערה משתמשים במחט חשמלית עדינה ודקיקה, בעזרתה ניתן ליצור משיכת קווים קטנים, דקים ועדינים כנוצה בין שערות הגבה הקיימות ובהתאם לתנועה הטבעית שלהן, אליהם מחדירים פיגמנט איכותי בהתאם לגוון הטבעי של שיער הגבה.
טכניקה זו יוצרת גבה בעלת מראה מלא ומאוד טבעי, לרוב משמשת למילוי אזורים דלילים בגבה, קרחות ומתקנת א- סימטריה.
בניגוד למיקרובליידינג, שיטה זו אינה יוצרת מראה מודגש ומוגדר ומתאימה לנשים שמבקשות ללכת עם, אך להראות בלי כלומר, לשמור על מראה טבעי ועדין.

איך מתבצעת שיטת השערה וכמה זמן אורך התהליך?

בשלב ראשון, נמדוד, נתאים ונשרטט את צורת וסגנון הגבות האידיאליים עבורך, תוך התחשבות במבנה הפנים שלך וגם בהתחשב ברצונותייך, הכנה זו תבטיח דיוק וסימטריה בהתאמה אישית.
במקביל נתאים את הפיגמנט בו נשתמש לגוון שיער הגבות שלך ולגוון עורך, זאת על מנת ליצור מראה טבעי שישתלב מושלם בגבות הטבעיות שלך. לאחר שתהיי מרוצה מהעיצוב, ורק אז, נתחיל בתהליך הקעקוע בשיטת השערה.
ההליך אינו כואב מאוד אך תתכן אי נוחות קלה, במקרה זה ניתן לאלחש מעט את המקום.
קעקוע בשיטת השערה נמשך בדרך כלל עד שעתיים.
על מנת לקבע היטב את הקעקוע, לאחר מספר שבועות יש לחזור על הליך זה פעם נוספת.

כמה זמן מחזיק איפור בשיטת השערה?

הקעקוע מתבצע על שכבת האפידרמיס שהיא שטחית ופחות עמוקה משכבת הדרמיס עליו מתבצע קעקוע קבוע. בהתאם לכך עם הזמן הפיגמנט הולך ונחלש, ומומלץ לתחזק אחת לשנה לבעלות עור רגיל, ואחת לכשמונה חודשים לבעלות עור שמן.
היתרון העיקרי של שיטת השערה הוא שעם השנים תווי הפנים שלנו משתנים וגם האופנה, כך כשתחדשי תוכלי לעצב את הגבות שלך בהתאם. 

איך עליי לטפל לאחר הקעקוע?

תהליך ההחלמה הינו מאוד קצר, יחד עם זאת על מנת לשמור על תוצאות טובות מומלץ למשך מספר ימים להימנע מהרטבת הגבות וחשיפה לשמש, שכן הדבר עלול לגרום לפיגמנט לדהות מהר יותר.

מעוניינת בגבות טבעיות ומחמיאות בשיטת השערה? הכירי את שיר לביא, האומנית לאיפור קבוע בבאר שבע, בכל השיטות המתקדמות והחדישות ביותר. בואי לפגישת ייעוץ ללא עלות, צרי קשר!

תוכן עניינים

הסרת איפור קבוע כושל
הסרת איפור קבוע כושל

כמו נשים רבות, גם את ביקשת להתעדכן בצו האופנה בתחום האיפור הקבוע. הגעת נרגשת לקוסמטיקאית שתשנה את פניך ותכניס בהן פרופורציה וקצת צבע- גבות, קו

קרא עוד »
שיטת השערה באר שבע
שיטת השערה באר שבע

מי מאיתנו לא חולמת על גבות מלאות ומסודרות כל הזמן, בלי להצטרך לצבוע אותן בעיפרון או צללית, פעם הן יוצאות כך ופעם אחרת. כשמדובר על

קרא עוד »
המדריך לאיפור קבוע
המדריך לאיפור קבוע

איפור קבוע הוא סוג של קעקוע קוסמטי שהפך פופולרי יותר ויותר בשנים האחרונות וממשיך לצבור תאוצה.בטכניקה זו, מוחדר פיגמנט לעור כדיי לשפר או להדגיש את

קרא עוד »

תפריט

טיפולים

העגלה שלך
העגלה שלך ריקה.

נראה שעדיין לא בחרת.