אתר שומר שבת וחג ♥️

Cart 0 0.00
Cart 0 0.00
הסרת איפור קבוע כושל

כמו נשים רבות, גם את ביקשת להתעדכן בצו האופנה בתחום האיפור הקבוע. הגעת נרגשת לקוסמטיקאית שתשנה את פניך ותכניס בהן פרופורציה וקצת צבע- גבות, קו אייליינר ואם כבר אז למה לא גם שפתיים.
לרוע המזל, לעיתים מה שמתחיל כהבטחה נגמר אחרת לגמרי ממה שדמיינת ואיפור קבוע יכול להיות גם כושל עקב איכות ביצוע ירודה ושימוש בצבעים לא איכותיים. אז מה עושים אם התוצאה אכזבה?

“מה שלא עשה הטבע עושה הצבע”- האמנם?

בחירה בקליניקה לא מקצועית תשאיר אותך עם גבות עבות מידי, ארוכות מידי, חסרות סימטריה, בפרופורציה לא נכונה לפנים וכדומה או למשל, צבעים לא איכותיים הדועכים תוך זמן קצר, שימוש בפיגמנט לא נכון הנוטה לגוון אדום או גרוע מכך כחול – סגול שמשווים לפניך מראה מלאכותי ולא אסתטי.

כמו כן, בעבר השתמשו בטכניקות מיושנות של איפור קבוע בביצוע גס ועמוק, בשונה מהטכניקות המודרניות והטבעיות הנהוגות היום, שעם הזמן הקעקוע (כן, קעקוע) נמרח, התפשט ואיבד צורה.

נשמע נורא? אל דאגה, זו אינה גזירת גורל ויש פתרון, לשמחתך אפשר לתקן כמעט הכל.
כיום ישנם מספר דרכים בהם ניתן להסיר איפור קבוע כושל, הנפוץ והיעיל ביותר הוא הסרת איפור קבוע בלייזר.

כיצד מתבצעת הסרת איפור קבוע כושל בלייזר?

הלייזר פולט פולסים מהירים של אור הנספגים בפיגמנט בעור וגורמים לו להתפרק לחלקיקים קטנים המסולקים באופן טבעי על ידי הגוף וגורמים להאצת הדהייה של הפיגמנט בעור.

הודות ליכולת המיקוד הגבוהה של הלייזר, הטיפול נקודתי ומאפשר הסרת איפור קבוע גם באזורים רגישים- עיניים, שפתיים וגבות, ללא פגיעה בעור או בשערה. טיפול בלייזר מתאים לכל סוגי העור ומסיר את כל גווני האיפור הקבוע, אינו גורם לצלקות או פיגמנטציה.

כמה טיפולים נדרשים כדי להסיר איפור קבוע?

מספר הטיפולים הנדרשים תלויים בסוג הפיגמנט, בעומק אליו הוחדר ורמת דחיסות הצבע, לשם כך יש להגיע לפגישת ייעוץ ראשונית ולבחון את מצב הפיגמנט להסרה. כדיי לשמור על העור מנזקים, צלקות ופיגמנטציה יש להקפיד על הסרה הדרגתית ומבוקרת של הפיגמנט.

כל טיפול אורך כ 20 דקות, כבר בסיום הטיפול הראשון תראי הבדל משמעותי ותוצאות טובות ואסתטיות.
זמן ההמתנה בין טיפול אחד למשנהו הוא מינימום חודש כדיי לאפשר לעור לחזור לגמישותו.

האם נדרשת תקופת החלמה?

מאחר ולא מדובר בפעולה ניתוחית, כבר בסיום הטיפול תוכלי לחזור לשגרת יומך. יחד עם זאת לעיתים, האזור המטופל עלול להיות רגיש מעט, ותתכן נפיחות קלה ואדמומיות. חשוב לשמור על ניקיון האזור ולהימנע מחשיפה לשמש ושימוש בתכשירים קוסמטיים למשך מספר ימים.

אצל שיר לביא, אומנית איפור קבוע ומנחת קורס מיקרובליידינג, תוכלי להסיר איפור כושל בדרך בטוחה ומקצועית ואפילו לתקן את האיפור והחוויה. לפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות, צרי קשר!

הסרת מיקרובליידינג

שיטת השערה המכונה גם מיקרובליידינג היא בעצם סוג של קעקוע באזור הגבות, איפור קבוע שבו מציירים בעדינות ובהתאמה אישית כל שערה בנפרד כדי ליצור גבות מלאכותיות שיש להן מראה טבעי, יפה, מלא ועשיר. מדובר בשיטה שכיום יש לה כבר לא מעט אוהדות והיא נחשבת לפופולרית ואהודה בשל הוצאות היפות, שלא לומר המושלמות בעיניהן של הנשים. במקום לעצב ולסדר את הגבות מדי כמה שבועות או במקרים שבהם הגבה דרה מאד – שיטת המיקרובליידינג מתגלה כהצלה של ממש. נשאלת השאלה – מה קורה אם חושבים על הסרת מיקרובליידינג לאחר מעשה והאם זה בכלל אפשרי.

איך אפשר לבצע הסרת מיקרובליידינג?

בעבר זה לא היה אפשרי, בדומה להיעדר האפשרויות להסיר קעקועים. לעומת זאת כיום זה בהחלט מוכר ואפשרי גם מהתחום של הסרת קעקועים או איפור קבוע. טכנולוגיית הלייזר הוכחה ככזאת שיכולה להתאים כאשר רוצים למוסס את הצבע שהוחדר באזור הגבה וכך הוא בעצם נעלם. אפשרות נוספת היא ביצוע מחדש של המיקרובליידינג על אותן השערות שכבר צוירו אך הפעם יהיה שימוש בגוון של העור הטבעי, מה שיהפוך את הגבות הכהות לבלתי נראות. הסרת מיקרובליידינג אפשרית אך חשוב מאד לקבל ייעוץ מקצועי מותאם אישית לכל מקרה שעולה וכך להבין בדיוק איך לעשות את זה הכי נכון כדי להשיג את המטרות הרצויות.

הסיבות להסיר מיקרובליידינג

לכל אחת יש את הסיבות שלה לשקול לבצע הסרת מיקרובליידינג והן אישיות ותהיינה קשורות אך ורק אליה. חשוב מאד לקבל ייעוץ מקצוע ממי שמציע הסרת איפור קבוע או מיקרובליידינג, שכן זה מה שיבטיח שיש לו את הידע והניסיון ואפשר יהיה לקבלת ממנו את ההצעה המתאימה ביותר שתהיה גם מותאמת אישית לגבות הספציפיות שלו. יתכן והמיקרובליידינג לא יצא טוב או שפשוט מתחרטים. מה שחשוב זה שיש את האפשרות להחזיר את הגלגל לאחור ואף אחד לא חייב לדעת מזה.

רוצה להסיר מיקרובליידינג שעשית? פני לקבלת ייעוץ מקצועי והצעה מותאמת אישית משיר לביא בסטודיו המקצועי שלה בבאר שבע.

תוכן עניינים

מיקרובליידינג גבות
מיקרובליידינג גבות

אין כמעט אישה שלא דואגת לעיצוב או סידור הגבות שלה מדי כמה שבועות על מנת שההופעה החיצונית שלה תהיה מושלמת ושלמה. בזכות שיטות טכנולוגיות ומתקדמות

קרא עוד »
גבות באר שבע
גבות באר שבע

גבות באר שבע – מספר 1 בארץ אין כמעט אישה כיום שלא דואגת לעיצוב וסידור הגבות שלה על בסיס קבוע ומתמשך. הגבות מהוות חלק בלתי

קרא עוד »
קורס איפור קבוע
קורס איפור קבוע

קורס איפור קבוע מקצועי – שיר לביא בשנים האחרונות התחום של איפור קבוע הולך וצובר תאוצה בזכות המענה המעניין והמגוון שהוא מציע להרבה מאד לקוחות

קרא עוד »

תפריט

טיפולים

העגלה שלך
העגלה שלך ריקה.

נראה שעדיין לא בחרת.