אתר שומר שבת וחג ♥️

Cart 0 0.00
Cart 0 0.00
הסרת איפור קבוע כושל

כמו נשים רבות, גם את ביקשת להתעדכן בצו האופנה בתחום האיפור הקבוע. הגעת נרגשת לקוסמטיקאית שתשנה את פניך ותכניס בהן פרופורציה וקצת צבע- גבות, קו אייליינר ואם כבר אז למה לא גם שפתיים.
לרוע המזל, לעיתים מה שמתחיל כהבטחה נגמר אחרת לגמרי ממה שדמיינת ואיפור קבוע יכול להיות גם כושל עקב איכות ביצוע ירודה ושימוש בצבעים לא איכותיים. אז מה עושים אם התוצאה אכזבה?

“מה שלא עשה הטבע עושה הצבע”- האמנם?

בחירה בקליניקה לא מקצועית תשאיר אותך עם גבות עבות מידי, ארוכות מידי, חסרות סימטריה, בפרופורציה לא נכונה לפנים וכדומה או למשל, צבעים לא איכותיים הדועכים תוך זמן קצר, שימוש בפיגמנט לא נכון הנוטה לגוון אדום או גרוע מכך כחול – סגול שמשווים לפניך מראה מלאכותי ולא אסתטי.

כמו כן, בעבר השתמשו בטכניקות מיושנות של איפור קבוע בביצוע גס ועמוק, בשונה מהטכניקות המודרניות והטבעיות הנהוגות היום, שעם הזמן הקעקוע (כן, קעקוע) נמרח, התפשט ואיבד צורה.

נשמע נורא? אל דאגה, זו אינה גזירת גורל ויש פתרון, לשמחתך אפשר לתקן כמעט הכל.
כיום ישנם מספר דרכים בהם ניתן להסיר איפור קבוע כושל, הנפוץ והיעיל ביותר הוא הסרת איפור קבוע בלייזר.

כיצד מתבצעת הסרת איפור קבוע כושל בלייזר?

הלייזר פולט פולסים מהירים של אור הנספגים בפיגמנט בעור וגורמים לו להתפרק לחלקיקים קטנים המסולקים באופן טבעי על ידי הגוף וגורמים להאצת הדהייה של הפיגמנט בעור.

הודות ליכולת המיקוד הגבוהה של הלייזר, הטיפול נקודתי ומאפשר הסרת איפור קבוע גם באזורים רגישים- עיניים, שפתיים וגבות, ללא פגיעה בעור או בשערה. טיפול בלייזר מתאים לכל סוגי העור ומסיר את כל גווני האיפור הקבוע, אינו גורם לצלקות או פיגמנטציה.

כמה טיפולים נדרשים כדי להסיר איפור קבוע?

מספר הטיפולים הנדרשים תלויים בסוג הפיגמנט, בעומק אליו הוחדר ורמת דחיסות הצבע, לשם כך יש להגיע לפגישת ייעוץ ראשונית ולבחון את מצב הפיגמנט להסרה. כדיי לשמור על העור מנזקים, צלקות ופיגמנטציה יש להקפיד על הסרה הדרגתית ומבוקרת של הפיגמנט.

כל טיפול אורך כ 20 דקות, כבר בסיום הטיפול הראשון תראי הבדל משמעותי ותוצאות טובות ואסתטיות.
זמן ההמתנה בין טיפול אחד למשנהו הוא מינימום חודש כדיי לאפשר לעור לחזור לגמישותו.

האם נדרשת תקופת החלמה?

מאחר ולא מדובר בפעולה ניתוחית, כבר בסיום הטיפול תוכלי לחזור לשגרת יומך. יחד עם זאת לעיתים, האזור המטופל עלול להיות רגיש מעט, ותתכן נפיחות קלה ואדמומיות. חשוב לשמור על ניקיון האזור ולהימנע מחשיפה לשמש ושימוש בתכשירים קוסמטיים למשך מספר ימים.

אצל שיר לביא, אומנית איפור קבוע ומנחת קורס מיקרובליידינג, תוכלי להסיר איפור כושל בדרך בטוחה ומקצועית ואפילו לתקן את האיפור והחוויה. לפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות, צרי קשר!

תוכן עניינים

הסרת איפור קבוע כושל
הסרת איפור קבוע כושל

כמו נשים רבות, גם את ביקשת להתעדכן בצו האופנה בתחום האיפור הקבוע. הגעת נרגשת לקוסמטיקאית שתשנה את פניך ותכניס בהן פרופורציה וקצת צבע- גבות, קו

קרא עוד »
שיטת השערה באר שבע
שיטת השערה באר שבע

מי מאיתנו לא חולמת על גבות מלאות ומסודרות כל הזמן, בלי להצטרך לצבוע אותן בעיפרון או צללית, פעם הן יוצאות כך ופעם אחרת. כשמדובר על

קרא עוד »
המדריך לאיפור קבוע
המדריך לאיפור קבוע

איפור קבוע הוא סוג של קעקוע קוסמטי שהפך פופולרי יותר ויותר בשנים האחרונות וממשיך לצבור תאוצה.בטכניקה זו, מוחדר פיגמנט לעור כדיי לשפר או להדגיש את

קרא עוד »

תפריט

טיפולים

העגלה שלך
העגלה שלך ריקה.

נראה שעדיין לא בחרת.