אתר שומר שבת וחג ♥️

Cart 0 0.00
Cart 0 0.00
הוראות לאחר מיקרובליידינג

אין ספק כי טיפול המיקרובליידינג נחשב לאחד הטיפולים הנפוצים והפופולאריים ביותר בקרב נשים. כל אישה הייתה רוצה ליהנות מעיצוב מושלם לגבות שלה, מאחר והגבות קובעות את המסגרת הכללית של הפנים. לכן אחת הדרכים המהירות והיעילות ביותר לשפר את מראה הפנים ולהדגיש את היתרונות והייחודיות שלך, היא באמצעות עיצוב גבות מקצועי. אך במקום לגשת לקוסמטיקאית אחת לשבועיים לצורך עיצוב גבות, ניתן היום ליהנות מכל היתרונות של איפור גבות קבוע. שיטת המיקרובליידינג, הידועה גם בתור שיטת השערה, מאפשרת לכל אחת ליהנות ממראה גבות מעוצב, מדויק ומלא יותר, ללא שום צורך להתעסק עם הגבות על בסיס יומיומי.

אנו בקליניקה של שיר לביא נשמח לספק לך טיפול מיקרובליידינג ברמה הגבוהה ביותר. שיר הינה אומנית איפור קבוע בתחום הגבות והיא מקפידה ליישם את השיטות המתקדמות ביותר, תוך כדי התאמת עיצוב הגבות הייחודי לכל לקוחה.

הוראות לאחר מיקרובליידינג – מה חשוב לדעת מראש?

קודם כל, חשוב לדעת כי טיפול מיקרובליידינג מתבצע בצורה ידנית, כאשר הקוסמטיקאית המבצעת את הטיפול חייבת להכיר היטב את התהליך ולעבור הכשרה מתאימה. זוהי הדרך היחידה להבטיח לעצמכן את התוצאה האיכותית ביותר, ללא תופעות לוואי מיותרות. הטיפול מתבצע באמצעות עט ייעודי, המחדיר פיגמנטים לתוך השכבה העליונה של העור. ברוב הפעמים יהיה צורך בשלושה טיפולים, לצורך קבלת המראה הסופי. בין הטיפולים יש צורך להמתין כחודש, לצורך החלמת העור. חשוב לזכור כי בתקופת ההחלמה העור נחשב לרגיש במיוחד, לכן יש צורך לשמור על האזור ולהימנע משפשוף או גירוד של הגבות. כמו כן, אסור לשטוף את הפנים במים חמים או להשתמש בסבון ניקוי המכיל חומרים פעילים. יש להימנע מטיפולי פילינג, כולל פילינג ביתי, במטרה לאפשר לאזור להחלים מהר ככל הניתן.

הוראות לאחר מיקרובליידינג
הוראות לאחר מיקרובליידינג

על מה חשוב להקפיד בסיום הטיפול?

בסיום הטיפול הקוסמטיקאית אמורה לספק לכן הנחיות מדויקות כיצד לנהוג ועל מה להקפיד. יש לזכור כי אי הקפדה על ההנחיות עלולה לפגוע בתוצאה הסופית של הטיפול ולמנוע החלמה מהירה ויעילה של העור. לכן חשוב להקפיד על כל ההנחיות ולהימנע מפציעת האזור באמצעות גירוד או שפשוף. הקוסמטיקאית אמורה לספק לכן קרם ייעודי למריחה באזור, על מנת לזרז את תהליך ההחלמה ולמנוע זיהומים. חשוב להימנע ממתיחת העור ומומלץ להמעיט בפעילות גופנית הגורמת להזעה, שעלולה לגרות את האזור. מעבר לכך, חשוב להימנע משהייה בסאונה וכניסה לים או לבריכת השחייה, מאחר והחיידקים השונים המצויים במים עלולים לחדור לתוך אזור הטיפול ולגרום לזיהום. בנוסף לכך, יש להימנע ממריחת קרמים המכילים חומרים פעילים ואסור בשום אופן להיחשף לשמש במשך כחודש, במטרה למנוע את דהיית הפיגמנטים. 

אנו בסטודיו של שיר לביא נשמח לספק לכן הוראות לאחר מיקרובליידינג, במטרה לאפשר לכל אחת ליהנות מהתוצאה המוצלחת ביותר. למידע נוסף, צרו קשר.

תוכן עניינים

הסרת איפור קבוע כושל
הסרת איפור קבוע כושל

כמו נשים רבות, גם את ביקשת להתעדכן בצו האופנה בתחום האיפור הקבוע. הגעת נרגשת לקוסמטיקאית שתשנה את פניך ותכניס בהן פרופורציה וקצת צבע- גבות, קו

קרא עוד »
שיטת השערה באר שבע
שיטת השערה באר שבע

מי מאיתנו לא חולמת על גבות מלאות ומסודרות כל הזמן, בלי להצטרך לצבוע אותן בעיפרון או צללית, פעם הן יוצאות כך ופעם אחרת. כשמדובר על

קרא עוד »
המדריך לאיפור קבוע
המדריך לאיפור קבוע

איפור קבוע הוא סוג של קעקוע קוסמטי שהפך פופולרי יותר ויותר בשנים האחרונות וממשיך לצבור תאוצה.בטכניקה זו, מוחדר פיגמנט לעור כדיי לשפר או להדגיש את

קרא עוד »

תפריט

טיפולים

העגלה שלך
העגלה שלך ריקה.

נראה שעדיין לא בחרת.