הוראות לאחר מיקרובליידינג

אין ספק כי טיפול המיקרובליידינג נחשב לאחד הטיפולים הנפוצים והפופולאריים ביותר בקרב נשים. כל אישה הייתה רוצה ליהנות מעיצוב מושלם לגבות שלה, מאחר והגבות קובעות את המסגרת הכללית של הפנים. לכן אחת הדרכים המהירות והיעילות ביותר לשפר את מראה הפנים ולהדגיש את היתרונות והייחודיות שלך, היא באמצעות עיצוב גבות מקצועי. אך במקום לגשת לקוסמטיקאית אחת לשבועיים לצורך עיצוב גבות, ניתן היום ליהנות מכל היתרונות של איפור גבות קבוע. שיטת המיקרובליידינג, הידועה גם בתור שיטת השערה, מאפשרת לכל אחת ליהנות ממראה גבות מעוצב, מדויק ומלא יותר, ללא שום צורך להתעסק עם הגבות על בסיס יומיומי.

אנו בקליניקה של שיר לביא נשמח לספק לך טיפול מיקרובליידינג ברמה הגבוהה ביותר. שיר הינה אומנית איפור קבוע בתחום הגבות והיא מקפידה ליישם את השיטות המתקדמות ביותר, תוך כדי התאמת עיצוב הגבות הייחודי לכל לקוחה.

הוראות לאחר מיקרובליידינג – מה חשוב לדעת מראש?

קודם כל, חשוב לדעת כי טיפול מיקרובליידינג מתבצע בצורה ידנית, כאשר הקוסמטיקאית המבצעת את הטיפול חייבת להכיר היטב את התהליך ולעבור הכשרה מתאימה. זוהי הדרך היחידה להבטיח לעצמכן את התוצאה האיכותית ביותר, ללא תופעות לוואי מיותרות. הטיפול מתבצע באמצעות עט ייעודי, המחדיר פיגמנטים לתוך השכבה העליונה של העור. ברוב הפעמים יהיה צורך בשלושה טיפולים, לצורך קבלת המראה הסופי. בין הטיפולים יש צורך להמתין כחודש, לצורך החלמת העור. חשוב לזכור כי בתקופת ההחלמה העור נחשב לרגיש במיוחד, לכן יש צורך לשמור על האזור ולהימנע משפשוף או גירוד של הגבות. כמו כן, אסור לשטוף את הפנים במים חמים או להשתמש בסבון ניקוי המכיל חומרים פעילים. יש להימנע מטיפולי פילינג, כולל פילינג ביתי, במטרה לאפשר לאזור להחלים מהר ככל הניתן.

הוראות לאחר מיקרובליידינג
הוראות לאחר מיקרובליידינג

על מה חשוב להקפיד בסיום הטיפול?

בסיום הטיפול הקוסמטיקאית אמורה לספק לכן הנחיות מדויקות כיצד לנהוג ועל מה להקפיד. יש לזכור כי אי הקפדה על ההנחיות עלולה לפגוע בתוצאה הסופית של הטיפול ולמנוע החלמה מהירה ויעילה של העור. לכן חשוב להקפיד על כל ההנחיות ולהימנע מפציעת האזור באמצעות גירוד או שפשוף. הקוסמטיקאית אמורה לספק לכן קרם ייעודי למריחה באזור, על מנת לזרז את תהליך ההחלמה ולמנוע זיהומים. חשוב להימנע ממתיחת העור ומומלץ להמעיט בפעילות גופנית הגורמת להזעה, שעלולה לגרות את האזור. מעבר לכך, חשוב להימנע משהייה בסאונה וכניסה לים או לבריכת השחייה, מאחר והחיידקים השונים המצויים במים עלולים לחדור לתוך אזור הטיפול ולגרום לזיהום. בנוסף לכך, יש להימנע ממריחת קרמים המכילים חומרים פעילים ואסור בשום אופן להיחשף לשמש במשך כחודש, במטרה למנוע את דהיית הפיגמנטים. 

אנו בסטודיו של שיר לביא נשמח לספק לכן הוראות לאחר מיקרובליידינג, במטרה לאפשר לכל אחת ליהנות מהתוצאה המוצלחת ביותר. למידע נוסף, צרו קשר.

תוכן עניינים

תפריט

טיפולים

העגלה שלך
העגלה שלך ריקה.

נראה שעדיין לא בחרת.