אתר שומר שבת וחג ♥️

Cart 0 0.00
Cart 0 0.00
כיצד להבטיח לעצמך מיקרובליידינג גבות מומלץ?

היום ניתן למצוא יותר ויותר קוסמטיקאיות המציעות טיפולי מיקרובליידינג, מאחר ומדובר על סוג האיפור הקבוע הנפוץ והפופולארי ביותר בתחום הגבות. כל מי שאינה מעוניינת לבזבז זמן יקר על סידור ועיצוב הגבות שלה על בסיס יומיומי, בוחרת לעבור טיפול מיקרובליידינג, על מנת ליהנות מגבות מושלמות ומעוצבות ללא שום מאמץ. 

מדובר על טיפול הנעשה בצורה ידנית, באמצעות שימוש בעט ייעודי המחדיר את הפיגמנט לשכבת העור העליונה. רק קוסמטיקאית שעברה את ההכשרה המתאימה ומחזיקה בניסיון עשיר, תוכל להבטיח לכן את התוצאה המדויקת והמקצועית ביותר.

אנו בסטודיו של שיר לביא נשמח לספק לך טיפול מיקרובליידינג גבות מומלץ ברמה הגבוהה ביותר. שיר הינה אומנית איפור קבוע בתחום הגבות, העובדת בטכניקות המתקדמות והמשוכללות ביותר. שיר נהנית משנים של וותק וניסיון והקליניקה שלנו מחזיקה במוניטין ללא עוררין ואלפי חוות דעת נלהבות ומרוצות.

כיצד להבטיח לעצמך מיקרובליידינג גבות מומלץ?

קודם כל, חשוב להדגיש כי לא כל קוסמטיקאית רשאית לבצע טיפול מיקרובליידינג, מאחר ומדובר על טיפול המצריך הכשרה מקצועית ולא מעט ידע, מיומנות וניסיון. יש לזכור כי מדוב על איפור קבוע, לכן טעות של קוסמטיקאית לא מנוסה, עלולה להישאר איתכן לאורך זמן. 

כמו כן, יש לזכור כי קוסמטיקאית לא מקצועית מספיק עלולה לא להקפיד על היגיינה, דבר שעלול להוביל לזיהומים ונפיחות באזור. לכן חשוב לבחור קוסמטיקאית שעברה הכשרה מקיפה בתחום ונהנית משנים של וותק וניסיון. 

כדאי לוודא את היקף ההכשרה של הקוסמטיקאית ולא להתבייש לשאול לגבי הניסיון שהיא רכשה בתחום. בנוסף לכך, כדאי תמיד לבדוק המלצות וחוות דעת של לקוחות קודמים וכמובן לברר לגבי האמינות והמוניטין של הקליניקה.

מיקרובליידינג גבות מומלץ – על מה חשוב להקפיד?

על מנת להבטיח לעצמך טיפול מיקרובליידינג ברמה גבוהה, מומלץ להגיע לפגישת ייעוץ עם הקוסמטיקאית. פגישה זו נועדה לספק לך את כל הידע הדרוש לך לגבי התהליך, ההכנה אליו וההנחיות שיש להקפיד עליהן בסיום הטיפול. מעבר לכך, קוסמטיקאית מקצועית תבצע לך טסט לבדיקת אלרגיה לפיגמנטים השונים, במטרה לשלול את האפשרות להתפתחות של אלרגיה כתוצאה מהטיפול. 

ישנן נשים רגישות יותר, העלולות לפתח נפיחות מוגזמת של האזור, לכן כדאי לשלול זאת באמצעות טסט מתאים. כמו כן, הקוסמטיקאית אמורה לשאול לגבי מחלות רקע שונות, מאחר וישנם מצבים רפואיים, שאינם מאפשרים את ביצוע הטיפול. 

בנוסף לכך, יש לוודא כי הקוסמטיקאית מקפידה על עמדת עבודה סטרילית, היא עוטה כפפות במהלך הטיפול ומשתמשים במחטים חדשים, הנפתחים מול הלקוחה.

אנו בסטודיו של שיר לביא נשמח לספק לך טיפול מיקרובליידינג גבות מומלץ באיכות הגבוהה ביותר. שיר הינה אומנית איפור קבוע, הנהנית מוותק וניסיון של שנים בתחום. הקליניקה שלנו ידועה במוניטין מקצועי ובהקפדה על היגיינה ואנו נשמח לספק לך פגישת ייעוץ ללא התחייבות. למידע נוסף, צרו קשר.

תוכן עניינים

הסרת איפור קבוע כושל
הסרת איפור קבוע כושל

כמו נשים רבות, גם את ביקשת להתעדכן בצו האופנה בתחום האיפור הקבוע. הגעת נרגשת לקוסמטיקאית שתשנה את פניך ותכניס בהן פרופורציה וקצת צבע- גבות, קו

קרא עוד »
שיטת השערה באר שבע
שיטת השערה באר שבע

מי מאיתנו לא חולמת על גבות מלאות ומסודרות כל הזמן, בלי להצטרך לצבוע אותן בעיפרון או צללית, פעם הן יוצאות כך ופעם אחרת. כשמדובר על

קרא עוד »
המדריך לאיפור קבוע
המדריך לאיפור קבוע

איפור קבוע הוא סוג של קעקוע קוסמטי שהפך פופולרי יותר ויותר בשנים האחרונות וממשיך לצבור תאוצה.בטכניקה זו, מוחדר פיגמנט לעור כדיי לשפר או להדגיש את

קרא עוד »

תפריט

טיפולים

העגלה שלך
העגלה שלך ריקה.

נראה שעדיין לא בחרת.