שיטת השערה לעור שומני

נשים רבות מתלהבות מאחד הטרנדים החמים ביותר בעולם האיפור הקבוע- שיטת השערה. מדובר ללא ספק על אחת הטכניקות היעילות והמומלצות ביותר בענף האיפור הקבוע, מאחר והשיטה מאפשר לצייר שערות בודדות, ובכך להעניק לגבות מראה טבעי, עדין ומעוצב יותר. זוהי דרך מעולה למלא קרחות בגבות, להסתיר צלקות ולטפל בצמיחת גבות א-סימטרית.

כל מי שמעוניינת להבטיח לעצמה גבות מעוצבות ומטופחות, חייבת לנסות את שיטת השערה. כדאי להדגיש כי שיטת השערה מתאימה גם לעור שומני, מאחר ולמרות המיתוס שמדובר על סוג עור שאינו מתאים לשיטה, למעשה אין שום מניעה לכך.

אנו בקליניקה של שיר לביא נשמח לסייע ולייעץ לך לגבי שיטת השערה לעור שומני. שיר הינה אומנית איפור קבוע בתחום הגבות והיא עובדת בכל השיטות המתקדמות והיעילות ביותר. נשמח לפגוש אותך לפגישת ייעוץ, על מנת להתאים לך את הטיפול היעיל ביותר עבורך, ללא תשלום וללא התחייבות.

שיטת השערה לעור שומני – מיתוסים שכדאי להפריך

נשים רבות מאמינות כי שיטת השערה אינה מתאימה לעור שומני, מאחר ומדובר על סוג עור שנוטה להתחדש באופן תכוף. כתוצאה מכך, ישנה אמונה כי העור פולט מתוכו את פיגמנט הצבע בצורה מהירה יותר, דבר שפוגע בעמידות של האיפור הקבוע. אך למעשה, רמת העמידות של הפיגמנט אינה מושפעת במידה ניכרת מסוג העור, למרות שאכן העמידות משתנה מאישה אחת לאחרת. בכל מקרה יש צורך לחדש את האיפור אחת לתקופה, לכן אין שום משמעות מהותית לסוג העור.

חשוב לציין כי שיטת השערה מהווה את אחת השיטות המצליחות והמומלצות ביותר, עבור כל מי שמעוניינת במראה גבות מטופח ומעוצב. מדובר על איפור קבוע שמעניק לגבות מראה טבעי והרמוני יותר. ניתן לעצב את הגבות בכל צורה אפשרית, על מנת להתאים אותן באופן מושלם למבנה הפנים ולצורת העיניים. מדובר על יתרון משמעותי עבור כל אישה שסובלת מגבות עגולות או מחודדות מידי, גבות דלילות או גבות א-סימטריות.

שיטת השערה לעור שומני – נקודות חשובות שכדאי להכיר

שיטת השערה נחשבת היום לאחת השיטות היעילות ביותר לעיצוב הגבות באופן קבוע, ללא שום צורך להתעסק כל בוקר עם עפרונות, צלליות ופינצטה. השיטה מתבצעת באמצעות מכשיר המבוסס על הטכנולוגיה החדשה ביותר, המאפשרת להחדיר את הפיגמנט לתוך העור בצורה ידנית, על מנת להשיג את הדיוק המקסימלי ביותר.

זוהי טכניקת איפור קבוע מבוקשת במיוחד, מאחר והיא מעניקה לגבות מראה טבעי ומוקפד. יש לחזור על הטיפול פעמיים ולאחר מכן לחדש את האיפור הקבוע אחת לשנה, מאחר והצבע דוהה בגלל החשיפה לשמש, מי ים, מי בריכה וכדומה.

אנו בקליניקה של שיר לביא נשמח לספק לך את כל הפרטים הדרושים לגבי שיטת השערה לעור שומני. את מוזמנת להגיע לפגישת ייעוץ ללא תשלום וללא התחייבות, על מנת להבין את כל דקויות הטיפול. למידע נוסף, צרי קשר!

תוכן עניינים

תפריט

טיפולים

העגלה שלך
העגלה שלך ריקה.

נראה שעדיין לא בחרת.