אתר שומר שבת וחג ♥️

Cart 0 0.00
Cart 0 0.00
הסרת איפור קבוע מהעיניים - כך עושים זאת נכון

לא מעט נשים מתעניינות בהליך של הסרת איפור קבוע מהעיניים, מאחר ורבות נאלצות להתמודד עם ההשלכות של עבודה לא מקצועית. לא מעט קוסמטיקאיות מציעות טיפולי איפור קבוע, ללא שום הסמכה מתאימה. בחלק מהמקרים, מדובר על פיגמנט לא איכותי, שמשנה את צבעו לכתום, סגול או ירוק. אף אחת לא הייתה רוצה להסתובב עם גבות צבעוניות, לכן אין זה מפתיע כי ישנו ביקוש גבוה להליכי הסרת איפור. כמו כן, במקרים אחרים מדובר על גבות המעוצבות בצורה לא סימטרית או לא מחמיאה, דבר שמשפיע על המראה האסתטי של הפנים. במקרים אלו חשוב לבצע טיפול הסרת איפור בקליניקה מקצועית ואמינה, המשתמשת בציוד הלייזר המתקדם ביותר. יש לוודא כי הטיפול אינו פוצע את העור ואינו גורם לצלקות.

הסרת איפור קבוע מהעיניים באמצעות שימוש בטכנולוגיית הלייזר

הדרך היעילה והבטוחה ביותר להסיר את האיפור הקבוע, כוללת שימוש בטכנולוגיית הלייזר. חשוב כמובן לבחור בקליניקה מקצועית ואמינה, המשתמשת במכשיר לייזר ייעודי, המתאים להסרת איפור. יש לזכור כי ניתן היום למצוא בשוק מגוון רחב של מכשירי לייזר שונים, לכן חשוב לוודא כי מדובר על מכשיר מתקדם ואמין, שמאפשר להסיר את הפיגמנט ללא כאבים וללא גרימת נזק לרקמת העור. הטיפול אמור לספק תוצאות החל מהטיפול הראשון, ללא שום חשש לתופעות לוואי או להופעת שערות לבנות. יש לזכור כי איפור קבוע בעיניים מבוסס על פיגמנטים לא יציבים, הדוהים לאחר כשנה ונעלמים לחלוטין כעבור 3 – 5 שנים. אך מי שאינה מעוניינת להסתובב עם גבות בצבע סגול, חייבת להיעזר בטיפולי הסרת איפור באמצעות מכשיר לייזר. כמות הטיפולים מושפעת מסוג העור של הלקוחה, סוג הפיגמנט, טכניקת הקעקוע ואיכות הלייזר. 

מה כדאי לדעת לגבי טיפולי הסרת איפור קבוע מהעיניים?

לא רבות מודעות לכך, אך למעשה גוון העור משפיע באופן ניכר על כמות הטיפולים הנדרשת, לצורך הסרת האיפור הקבוע. ככל שהעור של המטופלת יהיה כהה יותר, כך יהיה קשה יותר להסיר את הפיגמנט, דבר שיצריך כמות גדולה יותר של טיפולים. כמו כן, כדאי לציין כי חלק מהלקוחות מעוניינות לגרום למראה דהוי של האיפור הקבוע, בעוד שאחרות מעוניינות להסיר אותו לחלוטין. כמובן שהסרה מוחלטת מצריכה כמות גדולה יותר של טיפולים. ברוב הפעמים, מתרחשת דהייה משמעותית בצבע הפיגמנט כבר אחרי הטיפול הראשון, אך על מנת להסיר את האיפור הקבוע באופן מלא, יהיה צורך ב- 3 – 10 מפגשים נוספים. 

אנו בקליניקה של שיר לביא נשמח לספק לכן טיפולי הסרת איפור קבוע מהעיניים, באמצעות שימוש במכשיר הלייזר המתקדם והיעיל ביותר בתחום. אנו מתמחים בתיקון של איפור קבוע לקוי ומספקים שירותי הסרת איפור קבוע באופן מלא. ציוד הלייזר שלנו אינו גורם לצלקות או לנזקים לעור והוא נחשב לבטוח לחלוטין לשימוש. לפרטים נוספים, צרו קשר.

הסרת איפור קבוע

הסרת איפור קבוע – שיר לביא

עד לפני כמה שנים איפור קבוע וקעקועים היו נחשבים לפעולות בלתי הפיכות. אנשים רבים היו חושבים היטב ולעומק לפני שהיו מבצעים אותם כי היה ברור שאי אפשר להתחרט ואי אפשר להסיר או לסלק אותם בשלב מאוחר יותר. כיום הדבר אפשרי. יש להתאים את הפעולה של הסרת איפור קבוע באופן אישי ופרטני לכל אדם בנפרד ורק לאחר שבוחנים היטב את האיפור המדובר, את הגוון ביחס לגוון העור הטבעי, את המיקום של האיפור ואת הגודל או הדומיננטיות שלו. על פי כל אלה צריכה להתקבל החלטה מקצועית מסודרת ומשמעותית לגבי פעולה שתבוצע אך ורק על ידי אשת מקצוע.

איך מתבצעת הסרת איפור קבוע?

כיום כבר מוכרות כמה וכמה שיטות שבעזרתן אפשר לבצע הסרת איפור קבוע ורק אנשי מקצוע יכולים להמליץ על הדרך שתהיה הכי נכונה בכל מקרה ומקרה. יש אפשרות להסיר איפור קבוע באמצעות טכנולוגיית קרני הלייזר ויש אפשרות לעשות את זה באמצעות איפור קבוע בדיוק באותם המקומות רק שהפעם משתמשים בגוון של העור הטבעי, מה שמטשטש ובעצם מעלים לגמרי את האיפור בגוון הקודם. חשוב לשם כך לוודא שפונים אל מי שיש לו או לה ניסיון בתחום זה, מה שיבטיח תוצאות לא פחות ממעולות וכמובן טשטוש והעלמה מוחלטים של כל האיפור הקבוע שהיה.

למה בכלל לחשוב להסיר איפור קבוע?

יש כמה וכמה נסיבות או שיקולים אשר בגינם אנשים יחשבו לבצע הסרת איפור קבוע בצורה מקצועית וכך בעצם להחזיר את המצב לקדמותו. יש מי שלא אהבה את התוצאה הסופית או שציפתה שהאיפור הקבוע ייראה אחרת, יש מי שבשל שינויים אחרים שהיא ביצעה בגוף או בפנים האיפור הקבוע כבר לא מתאים לה יותר או לא מחמיא לה ויש מי שפשוט מתחרטת. מכיוון שכיום כבר יש את האפשרויות להחזיר את הגלגל אחורה ולהסיר – כדאי לדעת על הדרכים האלה ולפנות אל אנשי מקצוע מהתחום.

מתעניינים בהסרת איפור קבוע? פנו לקבלת מידע מקצוע ומותאם אישי בבאר שבע בסטודיו המתקדם של שיר לביא.

הסרת איפור קבוע בלייזר – מכשור מתקדם

אם בעבר איפור קבוע היה בדיוק כזה – קבוע ובלתי ניתן להסרה או חרטה הרי שכיום המצב שונה לחלוטין. בזכות אי אילו שינויים והתפתחויות שחלו בתחומי הטכנולוגיה המגוונים אפשר כיום לבצע הסרת איפור קבוע בלייזר וכך בעצם להחזיר את הגלגל לאחור ולחזור לחיות במצב שהיה בפנים לפני האיפור הקבוע. טכנולוגיית הלייזר נחקרה בצורה מעמיקה ויסודית ואם אנשי מקצוע מהתחום של יופי ואסתטיקה ממליצים עליה וגורסים שהיא מהווה פתרון ומענה מעולים – הרי שמומלץ להקשיב ולהם ולסמוך עליהם בנוגע לכך. חשוב מאד לוודא שפונים אל מי שיש לו או לה ידע נרחב תחום וכמובן כמה שיותר ניסיון.

איך מתבצעת הסרת איפור קבוע בלייזר הלכה למעשה?

באמצעות התאמה אישית של עוצמת גלי הלייזר למקרה שעל הפרק אפשר אט אט למוסס את הצבע שהיה בו שימוש באיפור הקבוע וכך בעצם להעלים אותו. גוון הצבע, שהוא שונה ביחס לגוון העור הטבעי ייעלם וכבר לא ייראה על פני שטח הפנים של העור. הסרת איפור קבוע בלייזר הופכת עם הזמן ליותר ויותר פופולרית ומבוקשת, שכן מה שעד כה לא היה אפשרי – כיום לא רק אפשרי אלא נגיש, בדומה להסרת קעקועים מכל מקום בגוף, קטנים וגדולים כאחד. מה שבעבר היה בלתי הפיך ואי אפשר היה להתחרט עליו – היום אפשרי בזכות טכנולוגיות מתקדמות.

מי ירצה להסיר איפור קבוע?

גברים ונשים כאחד יכולים להיות קהל היעד של פעולות לאיפור קבוע ובאותה מידה גם להיות הלקוחות של מי שמציע הסרת איפור קבוע בלייזר. יתכן והם התחרטו על האיפור הקבוע שעשו, יכול להיות שהם רזו או עשו שינוי קוסמטי אחר בגוף וכעת האיפור הקבוע כבר לא מתאים או מחמיא להם ובהחלט גם יתכן מצב שבו האיפור הקבוע לא יצא כמו שהם רצו וציפו ולכן הם רוצים למחוק אותו, בין אם כדי לנסות שוב ובין אם לחשוב על העניין מחדש.

בסטודיו האסתטיקה והקוסמטיקה של שיר לביא בבאר שבע תוכלו להתוודע לשיטות מתקדמות של הסרת איפור קבוע בלייזר עם תוצאות מושלמות.

תוכן עניינים

מיקרובליידינג גבות
מיקרובליידינג גבות

אין כמעט אישה שלא דואגת לעיצוב או סידור הגבות שלה מדי כמה שבועות על מנת שההופעה החיצונית שלה תהיה מושלמת ושלמה. בזכות שיטות טכנולוגיות ומתקדמות

קרא עוד »
גבות באר שבע
גבות באר שבע

גבות באר שבע – מספר 1 בארץ אין כמעט אישה כיום שלא דואגת לעיצוב וסידור הגבות שלה על בסיס קבוע ומתמשך. הגבות מהוות חלק בלתי

קרא עוד »
קורס איפור קבוע
קורס איפור קבוע

קורס איפור קבוע מקצועי – שיר לביא בשנים האחרונות התחום של איפור קבוע הולך וצובר תאוצה בזכות המענה המעניין והמגוון שהוא מציע להרבה מאד לקוחות

קרא עוד »

תפריט

טיפולים

העגלה שלך
העגלה שלך ריקה.

נראה שעדיין לא בחרת.