אתר שומר שבת וחג ♥️

Cart 0 0.00
Cart 0 0.00
איפור קבוע בשיטת השערה - לפי מה נקבע המחיר?

איפור קבוע הוא אחד מהטרנדים החזקים בשנים האחרונות, טרנד שמשרת את כל אלו שאוהבות איפור, אך מאסו בבזבוז הזמן ובהשקעת הזמן הגדולה שהן משקיעות באיפור בכל יום. אחת השיטות המובילות כיום לביצוע איפור קבוע היא שיטת השערה – שיטה חדשני ומתקדמת שמובילה לתוצאות נהדרות. בשורות הבאות, נספק לכם מידע ייחודי על שיטת השערה, כיצד שיטה זו מתבצעת, והאם ביצוע איפור קבוע בשיטת השערה הוא דבר כואב.

בתור התחלה – מה זה שיטת השערה ולמה היא מתייחסת?

איפור קבוע בשיטת השערה, היא שיטת איפור אשר מתבצעת באמצעות מספר מכשירים, זאת לדוגמת מכשיר לקעקועים, מכונה ידנית, או מכונה סיבובית. כחלק מתהליך זה של שיטת השערה, כל לקוחה תקבלנה ייעוץ צמוד ומקצועי טרם ביצוע השיטה על ידי מומחית או מומחה לאיפור קבוע. לאחר פגישת הייעוץ, עתידה להתבצע שיטת השערה בעצמה, תוך כדי החדרה של פיגמנט הצבע שנבחר לתוך עורה של הלקוחה. לאחר ביצוע הטיפול והחדרת פיגמנט הצבע לתוך העור, כל לקוחה צריכה להישאר במעקב ולהגיע למספר פגישות לבדיקת התוצאה הסופית במכון בו היא עשתה את האיפור הקבוע.

אחת ולתמיד – האם שיטת השערה היא שיטה כואבת או מסוכנת?

בדומה לבדיקות רפואיות, ניתוחים, וכיוצא בזאת – גם במקרה של שיטת השערה, רמת הבטיחות והכאב שאתן עתידות לחוות היא רמת כאב אשר תלויה בעיקר במי שמבצע את הטיפול. במידה שתבחרו לבצע את החדרת הפיגמנט במכון מקצועי ומוסמך, רמת הכאב והסכנה שבטיפול זה עשויים לרדת וליקטון. מעבר לכך, ישנה חשיבות גדולה בביצוע הטיפול תחת סטריליות גבוהה, בדומה לדרך שבה חשוב לשמור על סטריליות בעת ביצוע ניתוח, קעקוע, וכדומה. רמת הכאב, בדומה לכל דבר בחיים – משתנה בין מטופלת למטופלת ולסף הכאב שלה.

מהם היתרונות של שיטת השערה?

ובכן, בשונה משיטות אחרות של איפור קבוע שנועדו במטרה ליצור מסגרת מחודשת לפנים, באמצעות עיצוב הגבות שלנו, בשיטת השערה, התוצאה שמתקבלת היא סופר מדוייקת, סופר טבעית וסופר מחזיקה מעמד לאורך חודשים ארוכים. זה ממש לא נראה כמו קעקוע, זה ממש לא נראה כמו עיפרון צבעוני שמישהו עשה בו שימוש, זה נראה כמו גבה עבה, יפה, נקייה ואסתטית. 

רוצה לשמוע וללמוד עוד על שיטת השערה? אני מזמינה אותך לבלוג שלי, לקרוא ולהתעניין בשיטה שכבשה את העולם. אני גם מזמינה אותך לפגישת ייעוץ מקצועית, בה אוכל לבחון את עור הפנים שלכם ואת הצורה שלהם ולהתאים עבורך את העיצוב המדוייק והמושלם ביותר. שנים של ניסיון ואהבה אינסופית לתחום הביאה אותי לפתוח את הקליניקה המובילה באזור הדרום לאיפור קבוע. טכנולוגיה מתקדמת, ידע, איכות ומקצועיות, כל אלה מסייעים לי בכל טיפול מחדש ליצור תוצאה מדהימה ולהעלות חיוך על פניהן של לקוחות רבות.

תוכן עניינים

הסרת איפור קבוע כושל
הסרת איפור קבוע כושל

כמו נשים רבות, גם את ביקשת להתעדכן בצו האופנה בתחום האיפור הקבוע. הגעת נרגשת לקוסמטיקאית שתשנה את פניך ותכניס בהן פרופורציה וקצת צבע- גבות, קו

קרא עוד »
שיטת השערה באר שבע
שיטת השערה באר שבע

מי מאיתנו לא חולמת על גבות מלאות ומסודרות כל הזמן, בלי להצטרך לצבוע אותן בעיפרון או צללית, פעם הן יוצאות כך ופעם אחרת. כשמדובר על

קרא עוד »
המדריך לאיפור קבוע
המדריך לאיפור קבוע

איפור קבוע הוא סוג של קעקוע קוסמטי שהפך פופולרי יותר ויותר בשנים האחרונות וממשיך לצבור תאוצה.בטכניקה זו, מוחדר פיגמנט לעור כדיי לשפר או להדגיש את

קרא עוד »

תפריט

טיפולים

העגלה שלך
העגלה שלך ריקה.

נראה שעדיין לא בחרת.