מה זה מיקרושיידינג מתי מומלץ להשתמש בשיטה זו?

נשים רבות בוחרות לעבור טיפולי מיקרושיידינג מאחר ומדובר על אחת השיטות הפופולאריות ביותר, להבטיח לעצמכן גבות מלאות ומעוצבות יותר. לא מעט נשים סובלות מקרחות בגבות, צלקות או צמיחה דלילה, דבר שלא פעם פוגם במראה האסתטי של הפנים.

יש לזכור כי הגבות משפיעות באופן מהותי על מראה הפנים, מאחר והן מהוות מסגרת כללית לכל שטח הפנים. לכן אין זה משנה כמה תשקיעו בשפתיים מלאות וחושניות וריסים ארוכים ויפים, מאחר וללא גבות מעוצבות, המותאמות באופן אישי לפנים שלכן, לא תצליחו להגיע למראה הרמוני ומחמיא.

אנו בסטודיו של שיר לביא נשמח לספק לכן טיפולי מיקרושיידינג ברמה הגבוהה ביותר. שיר הינה אומנית איפור קבוע, בעלת וותק וניסיון של שנים בתחום. אנו מתמחים בתחום הגבות והשפתיים ומקפידים להשתמש אך ורק במוצרים האיכותיים והאמינים ביותר, לצד טכניקות חדשניות ומתקדמות.

כל מה שחשוב לדעת על מיקרושיידינג

מיקרושיידינג הינה שיטת הצללה עדינה של הגבות, הנעשית בצורה ידנית. באמצעות השיטה ניתן להבטיח לעצמכן גבות מלאות ומודגשות יותר, דבר שכמובן משדרג משמעותית את כל מראה הפנים. נשים רבות בוחרות בשיטת המשולבת, הכוללת את שיטת המיקרושיידינג בשילוב עם שיטת השערה, על מנת להבטיח לעצמן גבות מלאות ומעוצבות יותר, הנראות טבעיות לחלוטין.

שיטת המיקרושיידינג מתאימה לכל מי שסובלת מגבות דלילות יותר, או לחילופין, מהופעה של קרחות במיקומים שונים בגבה. באמצעות שיטת ההצללה ניתן להעניק לכל גבה מראה מלא ומודגש יותר, ללא שום צורך להתעסק על בסיס יומיומי בצללית ועיפרון. תוצאות הטיפול נשמרות לאורך זמן ומעניקות לכל אחת את האפשרות ליהנות ממראה גבות מלא ומעוצב, ללא שום צורך בהתעסקות יומיומית.

מיקרושיידינג – היבטים חשובים שכדאי להכיר מראש

שיטת המיקרושיידינג יכולה להתאים לכל סוג עור ולכל אקלים, לכן אין שום בעיה לבצע הצללה הן בעונת החורף והן בעונת הקיץ. הטיפול עצמו מתבצע באמצעות מכשור ייעודי, הכולל מחט דקיקה ופיגמנט, המותאם באופן אישי לצבע הגבות הטבעי שלכן. בזכות הדקיקות של המחט, הטיפול מתבצע ללא כאבים מיוחדים.

התוצאה הסופית כוללת גבות מוצללות בצורה עדינה ואוורירית, שאינה דומה כלל לשיטת הבלוק, שהייתה נהוגה בעבר. ההצללה מאפשרת גבות אחידות ומלאות, לכן היא מתאימה במיוחד לכל מי שסובלת מגבות לא סימטריות או מצולקות. התוצאה הסופית מספקת מראה טבעי ומודגש, אך לא דומיננטי מידי. ניתן לעצב את הגבות בהתאם לרצון שלכן, תוך כדי התחשבות בהתאמת צורת הגבות למבנה הפנים.

בסטודיו של שיר לביא נשמח לספק לכן טיפולי מיקרושיידינג בסטנדרטים הגבוהים ביותר. שיר תשמח לסייע ולייעץ לכל אחת, שמעוניינת לשדרג את צורת הגבות שלה וליהנות מגבות מעוצבות, מלאות ומודגשות יותר. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שנים בתחום, דבר המבטיח עבודה מיומנת, מדויקת ומוצלחת. לקבלת מידע נוסף ולתיאום תור לייעוץ עבור טיפולי מיקרושיידינג, צרו קשר עוד היום!

תוכן עניינים

תפריט

טיפולים

העגלה שלך
העגלה שלך ריקה.

נראה שעדיין לא בחרת.