מה זה מיקרובליידינג?

מה זה מיקרובליידינג?

לכל אישה לעצב את הגבות שלה בדיוק בצורה ובאופן עליהם היא חולמת ולהתאים אותן הן לאישיות שלה והן לקו האופנה. השיטה נחשבת ליעילה מאוד כיוון שהתוצאה המתקבלת נראית טבעית ואיכותית מצד אחד אך היא איננה קבועה כיוון שהפיגמנט דוהה כעבוד מספר חודשים מה שמאפשר שינויים תמידיים גם לאור טרנדים משתנים וגם במצבים בהם האישה מבקשת לייצור שינוי במראה. שיטת מיקרובליידינג הפכה למוכרת ואהובה מאוד בקרב נשים צעירות אך כיום ניתן לראות כי גם נשים בוגרות יותר בוחרות בדרך זאת על פני איפור קבוע או כל שיטה אחרת.

איך זה עובד?

מיקרובליידינג הינה השיטה העדינה ביותר מבין כל שיטות עיצוב הגבות והיא נעשית על ידי החדרה של פיגמנט אל העור בעזרת סכין קטנה שבקצה שלה ישנם מחטים. זוהי עבודה ידנית המאפשרת חיתוכים קטנים ועדינים של העור ודורשת דיוק רב. החתכים נעשים בצורה של שערות קטנות המדמות את שערות הגבה ובכך מאפשרים בעצם לצייר צורה חדשה לגמרי של גבה או עיבוי של הגבה הקיימת. בזמן החיתוך כלי העבודה המיוחד מחדיר תא הפיגמנט אל תוך העור אך רק לשכבה העליונה שלו הנקראת שכבת הדרמיס וזוהי הסיבה שלאחר תקופה הפיגמנט דוהה ולא נשאר קבוע כמו קעקוע. כמו כן, הפיגמנט בו נעשה שימוש על מנת לצייר את הגבה מרוכז פחות מכל פיגמנט אחר.

התהליך בפועל

תהליך מיקרובליידינג אמנם עלול לכאוב מעט אך לפני שמתחילים בתהליך העור נמרח בחומר מאלחש אשר מקל על הכאב במידה רבה. לרוב הטיפול אורך בין שעה וחצי לשלוש שעות. התהליך מבוצע בשני מפגשים ביניהם מרווח של חודש על מנת ליצור את התוצאה המושלמת. לרוב הטיפול יחזיק בין מספר חודשים למספר שנים תלוי באיכותו של הפיגמנט ובסוג העור. עלות הטיפול עצמו נעה בין 1000- 2500 ₪ תלוי במטפלת ובמורכבותו של הטיפול. אין ספק כי עבור נשים רבות מדובר בטיפול אשר משנה את איכות החיים שלהן בצורה ניכרת ולכן מדובר במחיר משתלם.

בחירת אשת מקצוע

למיקרובליידינג ישנם יתרונות רבים על כל שיטת עיצוב גסות אחרת אך על מנת להנות מתוצאה איכותית וטובה חשוב מאוד לבחור באשת מקצוע נכונה. מיקרובליידינג נחשבת לשיטת טיפול פולשנית וכמו כל שיטת טיפול מעין זאת היא עלולה להביא איתה גם סיכונים כמו רגישות, צבע שלא נספג, פיגמנטציית יתר ועוד. בחירה נכונה של אשת מקצוע תעזור לכן לדעת כי אתן נמצאות בידיים בטוחות וכי העבודה המתבצעת היא ברמה הגבוהה ביותר. שימו לב למקום בו מתבצע הטיפול, איכות החומרים ולציוד בו נעשה שימוש. כמו כן, בדקו מהי ההכשרה שלה. לקבלת ייעוץ נוסף בנושא הרימו טלפון לשיר לביא ואשמח לתת לכן מענה מקצועי.