אתר שומר שבת וחג ♥️

Cart 0 0.00
Cart 0 0.00
שיר לביא - איפור קבוע, שיטת השערה, מיקרובליידינג, הצללה בגבות

הגבות יוצרות מסגרת לפנים שלנו ולכן חשוב מאוד לעצב אותן בצורה הנכונה שתתאים בדיוק למבנה הספציפי שלנו. הן משמשות כמסגרת לעיניים וביכולתן לעזור לנו להביע כל רגש בצורה אפקטיבית יותר. גבות בעלות צורה לא נכונה יכולות להשוות לפנים שלנו מראה עצוב, כועס או מופתע באופן תמידי ועל כן חשוב מאוד לעצב את הגבות בצורה נכונה שתספק לפנים מראה אסתטי ומדויק ותייצר הבעת פנים נעימה ונינוחה באופן קבוע. זוהי הסיבה שנשים רבות בוחרות מבין מגוון רחב של טיפולים אשר מטרתם לייצור מראה גבה חדש ונכון המתאים למבנה הפנים שלהן ומאפשר להן להיראות במיטבן.

איך בוחרים מבנה גבה?

בראש ובראשונה, חשוב לזכור שמבנה הגבה צריך להתאים באופן מדויק למבנה הפנים ולא כל צורה תתאים לכל אישה. רוחב הגבה צריך להיות ביחס שווה לרוחב הפנים ולכן לנשים בעלות מבנה פנים קטן וצר יתאימו גבות דקות יותר בעוד לנשים בעלות מבנה פנים גדול יתאימו גבות יותר עבות. לפניכן מספר נקודות חשובות נוספות:

  • מבנה פנים אובאלי הינו מבנה נוח מאוד לעבודה כיוון שמדובר במבנה בעל פרופורציה מדויקת ולכן כל צורת גבה תתאים לו באופן מדויק.
  • מבנה פנים מוארך זקוק לצורת גבה ישרה על מנת לטשטש במעט את אורך הפנים.
  • עבור פנים עגולות מומלץ ליצור צורת גבה הנמשכת לגובה יותר ולא לרוחב וזאת בכדי לאפשר לפנים להיראות מוארכות יותר. למשל: גבול מעוגלות יותר או זוויתיות.
  • פנים בצורת לב זקוקות לגבות בעלות מראה מעוגל יותר שיעזרו לתת לפנים מראה מעט עדין יותר ויאפשרו לסנטר להיראות מעט פחות מחודד.

הגבה המושלמת

כל אחת מאיתנו רוצה לקבל בסופו של דבר מראה גבה מושלמת ויפה. על מנת לייצור מראה גבה כזה יש לשים לב לשלושת הנקודות היוצרות את מראה הגבה. גבה יפה היא גבה אשר מתחילה בדיוק בקו ישיר עם האף שם הנפח שלה הוא גבוה ועבה יותר. הנקודה השנייה היא הנקודה הגבוהה ביותר משם נעשה שינוי במראה, זוהי בעצם נקודת השיא של הגבה כיוון שמשם היא הולכת והופכת דקה יותר. לבסוף, הזווית החיצונית של הגבה מסתיימת בדיוק בזווית העין וכך נוצר מראה גבה מושלם ומושך.

שינוי מראה הגבה

כל אישה רוצה להיראות הכי טוב שאפשר ולכן נשים רבות כיום מודעות לכך ששינוי במראה הגבות ייצור שינוי כללי במראה הפנים שלהן ויהפוך אותו לאטרקטיבי יותר. על מנת ליצור את השינוי המיוחל, חשוב מאוד לשים דגש על התאמה מדויקת של מבנה הגבה למבנה הפנים. התאמה נכונה תשפר את מראה הפנים בצורה משמעותית ותאפשר להן להיראות רכות ונינוחות יותר. על מנת ליצור התאמה שכזאת חשוב להיוועץ באשת מקצוע המכירה את התחום ובעלת ידע וניסיון רב בנושא. להתאמת צורת גבות ייחודית למבנה הפנים שלך צרי עוד היום קשר עם שיר לביא ואשמח לתת לך את המענה הטוב ביותר.

תוכן עניינים

הסרת איפור קבוע כושל
הסרת איפור קבוע כושל

כמו נשים רבות, גם את ביקשת להתעדכן בצו האופנה בתחום האיפור הקבוע. הגעת נרגשת לקוסמטיקאית שתשנה את פניך ותכניס בהן פרופורציה וקצת צבע- גבות, קו

קרא עוד »
שיטת השערה באר שבע
שיטת השערה באר שבע

מי מאיתנו לא חולמת על גבות מלאות ומסודרות כל הזמן, בלי להצטרך לצבוע אותן בעיפרון או צללית, פעם הן יוצאות כך ופעם אחרת. כשמדובר על

קרא עוד »
המדריך לאיפור קבוע
המדריך לאיפור קבוע

איפור קבוע הוא סוג של קעקוע קוסמטי שהפך פופולרי יותר ויותר בשנים האחרונות וממשיך לצבור תאוצה.בטכניקה זו, מוחדר פיגמנט לעור כדיי לשפר או להדגיש את

קרא עוד »

תפריט

טיפולים

העגלה שלך
העגלה שלך ריקה.

נראה שעדיין לא בחרת.