החלמה משיטת השערה - החלמה לאחר מיקרובליידינג

נשים רבות מתעניינות בתחום של החלמה משיטת השערה, מאחר ומדובר על אחת השיטות הנפוצות ביותר לאיפור גבות קבוע. במקום לבזבז זמן יקר בשעות הבוקר על עיצוב הגבות, ניתן להשקיע פעם אחת באיפור קבוע וליהנות מהתוצאה לאורך זמן. אך כמובן שחשוב לבצע את התהליך אצל אומנית איפור קבוע מנוסה ומקצועית, במטרה להבטיח לעצמך את התוצאה הטובה ביותר. יש לזכור כי טיפול חובבני עלול להוביל לתופעות לוואי לא רצויות, לכן מומלץ לא לקחת סיכונים מיותרים. אנו בסטודיו של שיר לביא נשמח לספק לך את הטכנולוגיה החדשה ביותר ושיטות העבודה המשוכללות ביותר בתחום. שיר לביא נהנית משנים של וותק וניסיון, שמאפשרים לה לספק לכל אחת את הגבות האידיאליות ביותר עבור מבנה הפנים שלה. אנו מספקים ייעוץ ללא התחייבות, על מנת לאפשר לכל אחת להכיר את הנושא לעומק ולהגיע לטיפול מתוך הבנה מעמיקה של התחום.

החלמה משיטת השערה – תופעות לוואי שכדאי להכיר

קודם כל, חשוב להדגיש כי רק קוסמטיקאית שעברה את ההכשרה המתאימה רשאית לבצע טיפולים בשיטת השערה (מיקרובליידינג). יש להבין כי רק הכשרה מקיפה בתחום וניסיון של שנים בשטח, יכולים להעניק לקוסמטיקאית את היכולת לבצע את הטיפול ברמה הגבוהה ביותר. אך מי שתבחר לעבור טיפול מיקרובליידינג בקליניקה פחות מוכרת ופחות ידועה, עלולה לסבול מתופעות לוואי חמורות. לכן חשוב לא להתפשר ולפנות אך ורק לקליניקה מוכרת, בעלת וותק, ניסיון ומוניטין ללא עוררין. במהלך הטיפול הקוסמטיקאית מחדירה פיגמנטים המותאמים לצבע הגבות הטבעי של המטופלת באמצעות שימוש במחט ייעודית. למעשה היא פוצעת את העור ומחדירה לתוכו את הפיגמנט בצורה מבוקרת. טיפול המתבצע בצורה מקצועית אינו כולל תופעות לוואי מיוחדות, אך יישום לקוי של הטיפול עלול להוביל לזיהומים, דלקות ונפיחות.

מיקרובליידינג - תופעות לוואי שכדאי להכיר
מיקרובליידינג – תופעות לוואי שכדאי להכיר

מיקרובליידינג – דגשים שחשוב להכיר

אחת מתופעות הלוואי הנפוצות ביותר לטיפול מיקרובליידינג היא התפתחות של זיהום, המוביל לנפיחות ודלקת של האזור. בחלק מהמקרים הדבר מתרחש כתוצאה מאי שמירה מספקת על היגיינה, דבר שלא אמור להתרחש בקליניקה איכותית. אך לא פעם מטופלות סובלות מהתופעה בעקבות רגישות שנוצרת לחדירת גוף זר לתוך העור. במקרים מסוג זה עלול להיווצר שינוי בצבע הפיגמנט, שיצריך תיקון. במידה והנפיחות אינה עוברת לאחר מספר ימים, יש צורך לגשת לרופא. הדבר נכון גם במקרים בהם לא מדובר על נפיחות קלה, אלא על נפיחות משמעותית וכאב חד באזור הטיפול. חשוב לציין כי רוב הנשים יעברו את הטיפול ללא תופעות לוואי משמעותיות, אך במקרה של רגישות, התפתחות של אלרגיה לפיגמנטים או זיהום, יש צורך לפנות לטיפול רפואי.

אנו בקליניקה של שיר לביא מקפידים על סטריליות ברמה הגבוהה ביותר. הלקוחות שלנו זוכות לטיפול מקצועי, תוך כדי שימוש בכל אמצעי הבטיחות, שנועדו למנוע זיהומים והתפתחות של תופעות לוואי. לפרטים נוספים, צרו קשר.

תוכן עניינים

תפריט

טיפולים

העגלה שלך
העגלה שלך ריקה.

נראה שעדיין לא בחרת.