אתר שומר שבת וחג ♥️

Cart 0 0.00
Cart 0 0.00
איפור קבוע בשיטת השערה

איפור קבוע בשיטת השערה מתבצע באמצעות מכשירים שונים, לרבות מכונת סליל לקעקועים, המכונה הסיבובית או העט ומכונות ידניות. במסגרת התהליך, מקבלת הלקוחה ייעוץ מקצועי ממומחית לאיפור קבוע ולאחר מכן מתבצע יישום של הפיגמנט. בהמשך, על הלקוחה לבקר בקליניקה לפחות פעם אחת כדי לעקוב אחר היישום ותהליך הריפוי, העיצוב של האיפור וציבעו של הפיגמנט.

האם כל אחת יכולה לבצע איפור קבוע בשיטת השערה?

לא כולן יכולות לבצע איפור קבוע בשיטת השערה, אך רוב הנשים יכולות לבצע את הטיפול. במידה שהאשה עומדת בדרישות הגיל (יש לציין שניתן לבצע את הטיפול גם בגילאים צעירים) וגופה בעל יכולות ריפוי ברמה תקינה, כאשר מדובר על פצעים קטנים, היא תוכל לעבור את התהליך. 

קהל היעד של איפור קבוע בשיטת השערה הוא בעיקר נשים אשר מעוניינות לשפר את מראה הגבות שלהן, נשים עסוקות שמעוניינות לחסוך זמן בכל יום, נשים שעורן רגיש ולכן תכשירי האיפור אינם מתאימים להן, נשים שמבצעות פעילות ספורטיבית ומעוניינות להיראות מתוקתקות בכל עת ואף לא לדאוג מפני מצב שבו הזיעה תפגע באיפור ונשים שגבותיהן אינן אחידות. 

בנוגע לזמן הטיפול, ניתן לומר כי השלב הראשון של הטיפול נמשך עד שעתיים וחצי, במסגרת שלב זה שואלת המאפרת את הלקוחה שאלות שונות ומצלמת את הלקוחה. בהמשך, נערך דיון בנוגע לעיצוב והצבע. חשוב מאוד לקבל את המידע ולערוך תיאום ציפיות.

איפור קבוע בשיטת השערה עשוי לגרום לתחושת חוסר נוחות, כאשר תחושה זו תלויה בסיבולת הכאב של המטופלת. 

האם איפור קבוע בשיטת השערה הוא טיפול בטוח? 

גם בטיפול של איפור קבוע בשיטת השערה, רמת הבטיחות של הטיפול תלויה ברמת המקצועיות של בעלת המקצוע ובשמירה על סטריליות, במידה שהמאפרת מקצועית, מנוסה, משתתפת בכנסי בטיחות תעסוקתית בקביעות ושומרת על סטריליות, הטיפול יהיה בטוח ביותר. 

שמירה על סטריליות תכלול: שימוש במחטים חדשים וסטריליים, כאשר בעת הטיפול ויישום של איפור קבוע בשיטת השערה, יש לוודא שהמאפרת פותחת את המחטים מול הלקוחה. כמו כן, על המאפרת להשתמש בחלקי מכונה סטריליים וחד פעמיים, את החלקים הללו יש לזרוק למיכל מבודד עם סיום השימוש ובאופן מיידי. נוסף על כל, על המאפרת להשתמש בציוד ואמצעי הגנה אישיים חד פעמיים, במידה שיש צורך להחליף את הציוד החד פעמי במהלך הטיפול, על המאפרת להקפיד לעשות זאת ויש לבדוק האם הקליניקה נקייה ומסודרת ושהמיטה או הכיסא מכוסים בנייר חד פעמי.

עבודה מקצועית ואיכותית דורשת מיומנות ואכשרה מתאימה, התמחור נעשה בהתאם לקרטריונים שונים שניתן לקרוא במאמר הבא:

שיר לביא – אמנית איפור קבוע בשיטת השיערה ומומחית בעיצוב גבות

במידה שאתן מעוניינות לקבוע פגישת ייעוץ ללא עלות או לתאם תור בקליניקה שלי – שיר לביא, אמנית איפור קבוע ומומחית בעיצוב גבות, אתן מוזמנות לפנות אליי באמצעות הטלפון, על ידי שליחת מייל או הודעת וואטסאפ או על ידי מילוי הפרטים שלכן בטופס ההתקשרות ואחזור אליכן בהקדם. אשמח לעמוד לשירותכן ולהעניק לכן שירות מקצועי ואישי.

תוכן עניינים

הסרת איפור קבוע כושל
הסרת איפור קבוע כושל

כמו נשים רבות, גם את ביקשת להתעדכן בצו האופנה בתחום האיפור הקבוע. הגעת נרגשת לקוסמטיקאית שתשנה את פניך ותכניס בהן פרופורציה וקצת צבע- גבות, קו

קרא עוד »
שיטת השערה באר שבע
שיטת השערה באר שבע

מי מאיתנו לא חולמת על גבות מלאות ומסודרות כל הזמן, בלי להצטרך לצבוע אותן בעיפרון או צללית, פעם הן יוצאות כך ופעם אחרת. כשמדובר על

קרא עוד »
המדריך לאיפור קבוע
המדריך לאיפור קבוע

איפור קבוע הוא סוג של קעקוע קוסמטי שהפך פופולרי יותר ויותר בשנים האחרונות וממשיך לצבור תאוצה.בטכניקה זו, מוחדר פיגמנט לעור כדיי לשפר או להדגיש את

קרא עוד »

תפריט

טיפולים

העגלה שלך
העגלה שלך ריקה.

נראה שעדיין לא בחרת.