איפור קבוע בשיטת השערה - לפי מה נקבע המחיר?

היום ניתן לראות יותר ויותר נשים, שבוחרות להשקיע בתחום של איפור קבוע בשיטת השערה, במטרה להבטיח לעצמן גבות מעוצבות יותר. לא כולן זכו לגבות מעוצבות ומלאות, לכן נשים רבות נאלצות להתמודד עם גבות דלילות, המצריכות התעסקות מתמדת של צביעה ועיצוב יומיומי. אך באמצעות איפור קבוע הנעשה על ידי אשת מקצוע המתמחה בתחום, תוכלו להבטיח לעצמכן גבות מושלמות, המחמיאות למבנה הפנים שלכן.

אנו בסטודיו של שיר לביא נשמח להציע לכן איפור קבוע בשיטת השערה ברמה הגבוהה ביותר. שיר הינה אומנית איפור קבוע בעלת וותק וניסיון של שנים בתחום. אנו מתמחים בעבודה בכל הטכניקות החדשניות ביותר ומקפידים להשתמש אך ורק בחומרים האיכותיים והבטיחותיים ביותר, העומדים בתקנים המחמירים ביותר. נשמח להזמין אתכם לפגישת ייעוץ, על מנת לספק את כל המידע הדרוש, לצורך קבלת ההחלטה הנכונה עבורכן.

איפור קבוע בשיטת השערה – מה זה בעצם אומר?

קודם כל, חשוב להבין כי הגבות מהוות את המסגרת של הפנים, לכן גבות המכילות קרחות או שיער דליל, עלולות לפגוע קשות בנראות הכללית. כתוצאה מכך, אין זה מפתיע כי נשים רבות בוחרות לעבור טיפולי איפור קבוע בשיטת השערה, המאפשרת לספק גבות מעוצבות ומלאות יותר, הנראות טבעיות לחלוטין. במהלך השיטה נעשה שימוש במכשיר ידני, המאפשר להחדיר את הפיגמנט המותאם באופן אישי לצבע הגבות שלכן, לתוך שכבת הדרמיס של העור.

אומנית האיפור אמורה לשרטט עם המכשיר קווים עדינים, המדמים את שיער הגבות. בסיום הטיפול, הגבות ייראו מלאות ומעוצבות ויחמיאו למבנה הפנים שלכן. חשוב כמובן לבחור לבצע את הטיפול בסטודיו מקצועי ומיומן, מאחר וטווח המחירים עלול להיות רחב ומבלבל, לכן חשוב שלא להתפתות למחירים נמוכים מידי.

מה קובע את המחיר של טיפולי איפור קבוע בשיטת השערה?

מחיר הטיפול עלול להיות מושפע מגורמים שונים, כאשר אחד הגורמים המשפיעים ביותר הוא רמת הידע, הוותק והניסיון של אומנית הגבות. ככל שמדובר על אשת מקצוע מנוסה ומיומנת יותר, כך המחירים שלה יהיו גבוהים יותר.

יש לזכור כי מדובר על שיטה המצריכה לא מעט דיוק, ריכוז ומיומנות, דבר המצריך לפנות מראש לקליניקה מקצועית המתמחה בתחום. כמו כן, מיקום הקליניקה משפיע רבות על המחיר, מאחר והמחירים במרכז הארץ יהיו תמיד גבוהים יותר, מהמחירים בפריפריה.

ככל שהשכירות והארנונה יהיו גבוהים יותר, כך מחירי הטיפול יעלו בהתאם. מעבר לכך, יש לזכור כי מי שמקפיד להשתמש בחומרים איכותיים ואמינים יותר, יצטרך לגבות מחיר גבוה יותר על הטיפולים, אך התוצאה הסופית תהיה בהתאם. יש לזכור כי מחיר הטיפול כולל את האבחון הראשוני, מדידה ועיצוב הגבות וטיפול נוסף, הנועד לתיקון טעויות וחיזוק צבע הפיגמנט, במידת הצורך.

אנו בסטודיו של שיר לביא נשמח לספק לכן איפור קבוע בשיטת השערה במחירים הוגנים ואטרקטיביים. לפרטים נוספים, צרו קשר.

תוכן עניינים

תפריט

טיפולים

העגלה שלך
העגלה שלך ריקה.

נראה שעדיין לא בחרת.