אתר שומר שבת וחג ♥️

Cart 0 0.00
Cart 0 0.00
איפור קבוע לעור כהה

נשים רבות מעוניינות לעבור טיפול איפור קבוע. איפור קבוע מתאים כמעט לכל סוגי העור ולכל אישה בכל גיל. איפור קבוע לעור כהה מחייב הבנה מעמיקה והתייחסות לתורת הצבעים. למעשה, לפני שמתאימים צורה ובוחרים את סוג הטיפול, חשוב גם כן להתאים את הגוון מתאים לפי סוג העור וגוון העור.

אחת הבעיות עם איפור קבוע היא שהרבה פעמים הכל נעשה בצורה מקצועית, יפה ואסתטית, הצבע נקלט בדיוק כפי שרצינו, אבל אחרי זמן מסוים הצבע דוהה ומהשתנה. יש מגוון רחב של פיגמנטים מכל מיני מותגים וחברות, חלקם על בסיס כימי, חלקם על בסיס חומרים אורגניים ויש גם צבעים מינרליים. לכן, לפני שבוחרים איפור כזה או אחר, חשוב להכיר את תורת הצבעים.

פיגמנטים

אחד מטיפולי האיפור הקבוע הפופולאריים בקרב נשים הוא איפור קבוע לגבות. יש כל מיני פגמים שמתאימים לגבות ואפשר להתאים לגוון עור כהה כמו חום אדמה חום שוקולד ועוד. חשוב להבין שבחלק מהמקרים הפיגמנטים הללו מחמיאים בהתחלה מאוד אבל אחרי שהם דוהים, נשאר גוון אדום או כתום וזה לא יורד, אלא אם כן מכסים את האדמומיות עם איפור קבוע בשנית. מה שבעצם קורה הוא שהצבעים האלה מכילים אחוז של גוון אדום או צהוב ואז שהם דוהים, הצבעים הבהירים צובעים את התאים ועוברים תהליך של נטרול.

לכן, יש משקרים בהם ניתן לעשות שימוש בפיגמנטים חומרים קרים על בסיס הגוון הירוק ואז הדהייה נעשית בצורה יפה ומחמיאה. יש גם גוונים המשלבים בין חום לבין אפור, ממש כמו הגוון שיש בגבות ולכן חשוב להתאים את הגוון לשיער שצומח ולא רק לעור. בכל אופן, כדי להימנע מאדמומיות, צריך פשוט לבחור בגוונים עם אחוז מאוד נמוך של צבעים חמים כמו כתום אדום או צהוב. יש גם פיגמנטים שלא מכילים את זה בכלל.

איך בוחרים קליניקה לאיפור קבוע?

  • תוצאות המוכיחות את עצמן פעם אחר פעם – אין חכם כבעל ניסיון. כדאי לבחור קליניקה עם שם ומוניטין בתחום האיפור הקבוע, לדבר עם נשים שעברו את הטיפול ויצאו מרוצות.
  • טיפול שמחזיק – איפור קבוע אמור להחזיק לפחות לכמה חודשים וזה עוד קריטריון לבחירת קליניקה.
  • תעודות ורישיון – בחרו קליניקה שבה המטפלות עברו את ההכשרות המתאימות ולמדו בבית ספר מקצועי.
  • סטריליות – חשוב לבחור קליניקה שבה מקפידים על כללי האסתטיקה והניקיון.

רוצה לקבל מידע נוסף על איפור קבוע לעור כהה? Shirlavy היא הקליניקה המובילה בישראל לאיפור קבוע. בקליניקה מגוון של טיפולים המותאמים באופן אישי לפי צרכי כל לקוחה, גוון וסוג העור. הסרת איפור קבוע בלייזר, איפור קבוע בגבות, איפור קבוע בשפתיים, הרמת ריסים ועוד. כעת כל שנותר לך הוא להשאיר את הפרטים שלך אצלנו באתר ונשמח לחזור אליך כמה שיותר עם מענה על כל השאלות.

תוכן עניינים

הסרת איפור קבוע כושל
הסרת איפור קבוע כושל

כמו נשים רבות, גם את ביקשת להתעדכן בצו האופנה בתחום האיפור הקבוע. הגעת נרגשת לקוסמטיקאית שתשנה את פניך ותכניס בהן פרופורציה וקצת צבע- גבות, קו

קרא עוד »
שיטת השערה באר שבע
שיטת השערה באר שבע

מי מאיתנו לא חולמת על גבות מלאות ומסודרות כל הזמן, בלי להצטרך לצבוע אותן בעיפרון או צללית, פעם הן יוצאות כך ופעם אחרת. כשמדובר על

קרא עוד »
המדריך לאיפור קבוע
המדריך לאיפור קבוע

איפור קבוע הוא סוג של קעקוע קוסמטי שהפך פופולרי יותר ויותר בשנים האחרונות וממשיך לצבור תאוצה.בטכניקה זו, מוחדר פיגמנט לעור כדיי לשפר או להדגיש את

קרא עוד »

תפריט

טיפולים

העגלה שלך
העגלה שלך ריקה.

נראה שעדיין לא בחרת.