איפור קבוע עשוי להישמע מצד אחד כדבר מאוד מושך ומנגד כדבר שעשוי לעורר חשש, משום שהרבה נשים מכירות את האיפור הקבוע הישן, שגורם לפנים להיראות גסות ולא טבעיות. 

אם יצא לכן להכיר את “טכניקת הבלוק”, שהיא אחת הטכניקות הקיימות לעיצוב גבות, סביר להניח שגם אתן לא הייתן מחבבות את המראה המתקבל, טכניקה זו הינה ישנה ואינה מתאימה לתקופתינו המודרנית. במסגרת העבודה מתבצע מילוי מסיבי של פיגמנט בגבות, כך שהתוצאה המתקבלת היא מראה נוקשה, כהה וחסר עידון.

הבשורה המשמחת – איפור קבוע בגבות יכול להיראות טבעי ומעודן

הבשורה המשמחת היא שהתחום עבר שינויים רבים והתפתח מאוד, כך שהטכניקות החדשות שנכנסו לשימוש מאפשרות קבלת תוצאה מעודנת יותר וטבעית יותר מכפי שהיה בעבר.

בין השיטות המובילות בתחום איפור קבוע בגבות יש לציין את: טכניקות המיקרובליידינג והצללת פודרה עדינה, שילוב בין שתי השיטות הללו מעניק תוצאה מרשימה – הגבות הופכות להיות מלאות ובעלות נוכחות רבה. שילוב בין שתי השיטות הללו נקרא: “השיטה המשולבת”.

במידה שהמטרה היא לקבל גבות בעלות עוצמה רבה, אפשר לעבוד עם מכשור חשמלי ולשלבו עם עבודה ידנית, כך יהיה ניתן לגרום לשיערות של הגבות להיראות מאוד טבעיות.

היתרונות של איפור גבות קבוע ולמי הוא מתאים?

איפור גבות קבוע מתאים מאוד לנשים עסוקות שרוצות להיראות מטופחות ויפות בלי להשקיע בכך מאמצים רבים וזמן יקר מידי בוקר. כמו כן, מתאים איפור הגבות הקבוע לנשים שרגישות לחומרי איפור אך מעוניינות להיראות מאופרות ומטופחות, ובנוסף, לנשים שאינן רואות טובות ולכן מתקשות להתאפר.

 מעבר לכך, מתאים האיפור הקבוע לנשים שסובלות מהזעת יתר ולנשים שסובלות מקרחות בגבות וממראה גבות שאינו סימטרי, באמצעות איפור גבות קבוע ניתן למלא את החלקים בהם השיער אינו צומח ולתקן מראה שאינו סימטרי.

קוסמטיקאית מקצועית אשר מתמחה בתחום, תוכל לבצע את איפור הגבות בצורה נכונה, אשר תתאים למראה של האשה – לגוון השיער שלה, לצבע עיניה, לצבע עורה, למבנה פניה ולהעדפותיה האישיות. קוסמטיקאית שמתמחה בתחום תשתמש בטכניקות מתקדמות אשר מעניקות מראה טבעי ומעודן, אשר מבליט את החלקים היפים בפניה של האשה.

שיר לביא – אמנית איפור גבות קבוע

אם אתן מעוניינות באיפור קבוע לגבות, אתן מוזמנות לפנות אליי – שיר לביא, אמנית איפור קבוע ואשמח לעמוד לשירותכן. 

כבעלת מקצוע אשר מתמחה באיפור קבוע לגבות ומקפידה להתעדכן בכל החידושים בתחום, אוכל להתאים לכן את האיפור הקבוע בצורה הטובה ביותר, כך שתוכלו ליהנות ממראה טבעי ומעודן. 

אם אתן מעוניינות לקבל מידע נוסף או להגיע לפגישה, אתן מוזמנות לפנות אליי בדרך שנוחה לכן: תוכלו ליצור איתי קשר באמצעות הטלפון, על ידי שליחת הודעת וואטסאפ, באמצעות שליחת מייל או על ידי מילוי הפרטים שלכן בטופס ההתקשרות ואחזור אליכן בהקדם.

תוכן עניינים

תפריט

טיפולים

העגלה שלך
העגלה שלך ריקה.

נראה שעדיין לא בחרת.