אתר שומר שבת וחג ♥️

Cart 0 0.00
Cart 0 0.00
שיטת מיקרובליידינג לגבות מלאות יותר לאורך זמן

לא כולנו נולדנו עם גבות מלאות ויפות וחלקנו לא כל כך אוהבות את מראה הגבות שלנו, אם משום שהצבע שלהן אינו לטעמנו, אם בגלל שיש בהן חללים או אם מהסיבה שהן עבות מדי או דקות מדי, אלו הן רק חלק מהסיבות הרבות הגורמות לנשים לנסות לשנות את מראה הגבות שלהן. 

ישנן דרכים רבות לעצב את הגבות, חלק מהנשים מאפרות את הגבות, אך גם שיטה זו אינה מעניקה להן מראה טבעי ומרשים. 

עם חלוף השנים התפתח תחום האסתטיקה ונוספו מגוון שיטות מתקדמות, אותן שיטות מאפשרות לנשים לבצע טיפולים שונים לעיצוב גבות ולקבל תוצאות טובות יותר מאשר בעבר.

בין השיטות המתקדמות ליצירת גבות מלאות יותר יש לציין את טכניקת המיקרובליידינג

מה זה אומר “מיקרובליידינג”? 

המושג “מיקרובליידינג” מורכב מצירוף של שתי מילים: Micro (קטן) ו-Blade – להב או סכין, כאשר הטכניקה מתבצעת על ידי ציור ידני של שיערות הגבה.

הטיפול מתבצע באמצעות עט מיוחד שבקצהו סכין דקה, על כן, חשוב מאוד שהטיפול יתבצע אך ורק על ידי מומחית בטכניקת מיקרובליידינג. 

נשים רבות אשר גילו את שיטת המיקרובליידינג פונות אל בעלות מקצוע המתמחות בתחום ונהנות ממראה גבות יפה ובעל נוכחות.

ייתכן מאוד שהנשים הללו מתהלכות בינינו ואפילו לא שמנו לב לכך שגבותיהן עוצבו בשיטת המיקרובליידינג, משום שהגבות שלהן נראות כל כך טבעיות.

יש לציין שהטכניקה מאפשרת לאשה ליהנות ממראה הגבות למשך חצי שנה עד שנה וחצי, התקופה תלויה בסוג העור.

טכניקת המיקרובליידינג – האם השיטה מתאימה לכולן?

למרות שטיפול מיקרובליידינג נחשב לטיפול בטוח, כל עוד הוא נעשה על ידי בעלת מקצוע אשר מתמחה בתחום, ישנם מצבים בהם אין לבצע את הטיפול.

במקרים בהם ישנה מחלת עור או במקרים שהאשה סובלת ממחלת סוכרת, מחלות דם או דלקת, לא ניתן לבצע את הטיפול. 

כמו כן, הטיפול לא מתאים במקרים בהם ישנו לחץ דם גבוה ונשים בהריון או נשים מניקות אינן יכולות לבצעו. בנוסף, לא רצוי לבצע את הטיפול לפני גיל 18.

הכנה לטיפול מיקרובליידינג

כדי שיהיה ניתן ליהנות מתוצאות המיקרובליידינג, חשוב מאוד שלא לעצב את הגבות שבוע לפחות טרם הטיפול, בצורה זו תוכל בעלת המקצוע לדעת מהו כיוון צמיחת השיער ומהו הנפח של הגבות.

כמו כן, חשוב מאוד שלא להשתזף, שכן השיזוף גורם לעור להתקשות והדבר עשוי לפגוע בהובלה של הפיגמנט.

בנוסף, יש להימנע משתיית אלכוהול שבוע לפני הטיפול ולהימנע מאכילה של מזונות חריפים, מתוקים ושומניים אשר גורמים לעור להפריש כמות גדולה יותר של שומן.

אם אתן מעוניינות ליהנות ממראה של גבות מלאות ויפות לאורך זמן, אתן מוזמנות לפנות אליי – שיר לביא, אמנית איפור קבוע ואשמח לסייע לכן להשיג את המראה היפה והאסתטי.

תוכן עניינים

הסרת איפור קבוע כושל
הסרת איפור קבוע כושל

כמו נשים רבות, גם את ביקשת להתעדכן בצו האופנה בתחום האיפור הקבוע. הגעת נרגשת לקוסמטיקאית שתשנה את פניך ותכניס בהן פרופורציה וקצת צבע- גבות, קו

קרא עוד »
שיטת השערה באר שבע
שיטת השערה באר שבע

מי מאיתנו לא חולמת על גבות מלאות ומסודרות כל הזמן, בלי להצטרך לצבוע אותן בעיפרון או צללית, פעם הן יוצאות כך ופעם אחרת. כשמדובר על

קרא עוד »
המדריך לאיפור קבוע
המדריך לאיפור קבוע

איפור קבוע הוא סוג של קעקוע קוסמטי שהפך פופולרי יותר ויותר בשנים האחרונות וממשיך לצבור תאוצה.בטכניקה זו, מוחדר פיגמנט לעור כדיי לשפר או להדגיש את

קרא עוד »

תפריט

טיפולים

העגלה שלך
העגלה שלך ריקה.

נראה שעדיין לא בחרת.