קורס מיקרובליידינג מחיר

כולנו נולדים עם שתי גבות אשר נמצאות מעל העיניים שלנו, אך לא כולם יודעים מדוע אותם איזורים של שיער צפוף התמקמו להם דווקא שם. 

מסתבר שלגבות שלנו יש תפקיד, תפקיד זה הוא להגן על העיניים מפני זיעה, לספוג נוזלים ולהגן עלינו מפגעי טבע שונים, לדוגמה: לייצר צל מהשמש ולהגן על העיניים מפני כניסה של אבק.

 מעבר לכך, יש לגבות תפקיד חשוב נוסף: הגבות משפיעות על הבעות הפנים שלנו ומאפשרות לנו להעביר מסרים. על ידי שינוי מראה הגבות אנו יכולים לשדר קשת נרחבת של רגשות או מצבים נפשיים, ביניהם: פליאה, כעס או מתח. 

הגבות משפיעות מאוד גם על המראה שלנו, לכן, הן הפכו להיות חלק מהותי מתחום היופי ונשים וגברים רבים נוהגים לעצב אותן (למרות שתחום זה עדיין נשלט על ידי הנשים). 

טכניקות שונות של עיצוב גבות

עם חלוף השנים התפתחו שיטות עיצוב הגבות עד מאוד. בין השיטות המובילות בימינו יש לציין את טכניקת המיקרובליידינג, אשר מאפשרת יצירה של מראה גבות מלא, אסתטי וטבעי עד כדי כך שלא ניתן להבדיל בין השיער הטבעי ובין השיער שנוצר באמצעות הטכניקה. היום, בוחרות נשים רבות לבצע את השיטה וליהנות ממראה הגבות שלהן למשך תקופה ממושכת- בין חצי שנה עד שנה, כאשר התקופה מושפעת מסוג העור. בנוסף, הפך קורס מיקרובליידינג לקורס מבוקש.

למי מתאים ללמוד קורס מיקרובליידינג?

קורס מיקרובליידינג מתאים לאנשים שצברו ניסיון מקצועי בתחום האסתטיקה ורוצים ללמוד טכניקות מובילות נוספות. אנשים שעוסקים באיפור קבוע ועיצוב גבות, וכן אנשים שעוסקים בקוסמטיקה פרא רפואית וקוסמטיקה רפואית, נמנים גם הם בין קהלי היעד של הקורסים. כמו כן, מתאים קורס מיקרובליידינג לאנשים שנמצאים בתחילת דרכם בתחום הקוסמטיקה ומעוניינים לרכוש ידע בטכניקה מתקדמת ומצליחה.

קראו גם על: קורס איפור קבוע

במסגרת הלימודים לומדים הסטודנטים בין היתר על היתרונות של שיטת המיקרובליידינג, לומדים באיזה ציוד יש להשתמש, לומדים על סוגי המחטים, הפיגמנטים וחומרי הגלם הדרושים לטיפול וכיצד יש לעבוד איתם ולומדים כיצד לתשאל לקוחות ולאבחן את מצבי הגבות השונים כדי להתאים את מראה הגבות ללקוחות. קורס מיקרובליידינג עשוי לעלות בסביבות 3,000 שקלים, כאשר המחיר משתנה בין מוסד לימודים אחד לאחר.

קורס המיקרובליידינג של שיר לביא

אם אתן מעוניינות ללמוד את טכניקת המיקרובליידינג בצורה מקצועית, אתן מוזמנות להירשם לקורס שלי – שיר לביא, אמנית איפור קבוע מנוסה. במסגרת הלימודים תלמדו כיצד לייצר מראה גבות טבעי ומרשים אשר מתאים ללקוחות השונות. 

הקורס שלי כולל חלק עיוני ומעשי ואורכו חודש בלבד. במהלך החודש ניפגש ארבע פעמים ואלמד אתכם את כל הדרוש. 

אתן מוזמנות לפנות אליי באמצעות הטלפון, על ידי שליחת מייל, על ידי שליחת הודעת וואטסאפ או למלא את הפרטים שלכן בטופס ההתקשרות ואחזור אליכן בהקדם.

תוכן עניינים

תפריט

טיפולים

העגלה שלך
העגלה שלך ריקה.

נראה שעדיין לא בחרת.