איך בוחרים פיגמנט לאיפור קבוע

היום ניתן למצוא יותר ויותר נשים, המתעניינות בתחום של איפור קבוע. מדובר על הדרך המושלמת ביותר להדגיש את כל היתרונות שלכן, ללא שום צורך לבזבז על כך זמן יקר על בסיס יומי. האיפור הקבוע חייב להיות מותאם אישית לכל אחת, בהתאם למבנה הפנים שלה, הטעם האישי שלה וכמובן צבע העור שלה. לכן בחירת פיגמנט לאיפור קבוע נחשבת למשימה לא פשוטה, מאחר ובחירה מוטעית עלולה לגרום לגבות צבעוניות. רק אומנית איפור מנוסה ומקצועית, תוכל להבטיח לכן את בחירת פיגמנט האיפור האידיאלי ביותר עבורכן. אנו בסטודיו של שיר לביא נשמח לסייע לכן ליהנות מהמראה המושלם והאידיאלי ביותר עבורכן. שיר הינה אומנית איפור מנוסה ומקצועית, המקפידה לעבוד בטכניקות החדשניות והמשוכללות ביותר. 

כל מה שחשוב לדעת לגבי בחירת פיגמנט לאיפור קבוע

קודם כל, חשוב להבין כי כאשר מדובר על איפור קבוע, יש צורך לתת את הדעת לא רק לניסיון ולכישרון של אומנית האיפור, אלא גם ליכולת שלה להתאים לכל אחת את הפיגמנט האידיאלי ביותר עבורה. חשוב להבין כי חוסר ידע בתחום, עלול להוביל לא מעט טעויות ותוצאות לא רצויות. ניתן לראות היום נשים המסתובבות עם גבות כחולות או ירוקות, שפתיים התחומות בצבע חום-שחור או פס אייליינר שדהה לצבע כחול. יש להבין כי שוק האיפור הקבוע מכיל לא מעט סוגים שונים של פיגמנטים, חלקם איכותיים ועמידים יותר וחלקם פחות. החוכמה היא לגשת מראש לאומנית איפור שתקפיד לעבוד אך ורק עם פיגמנטים ברמה הגבוהה ביותר, המגיעים מחברות מוכרות ועשויים מחומרי גלם העומדים בתקנים המחמירים ביותר.

פיגמנט לאיפור קבוע

טיפים לבחירת פיגמנט לאיפור קבוע

יש לזכור כי לא מעט פיגמנטים נראים מושלם בסיום הטיפול, אך עם הזמן הם דוהים, דבר שגורם ללא מעט נשים להסתובב עם גבות כתומות, צהובות או אדומות. למעשה הדבר מעיד על פיגמנטים המכילים אחוז מסוים של הצבעים האלו, אשר משתלבים עם הפיגמנט הטבעי הקיים בעור של הלקוחה. בחירה בפיגמנט המתאים ביותר לצבע העור שלך, יבטיח כי הצבע ידהה עם הזמן ויעלם, מבלי להשאיר גבות צבעוניות. לכן חשוב לבחור אומנית איפור מנוסה, שתדע להתאים את הפיגמנט המתאים ביותר לצבע העור ולצבע השיער שלך. כמו כן, חשוב לציין כי ישנם פיגמנטים שונים, המיועדים לשימוש לגבות, ואילו אחרים מיועדים לצורך תיחום השפתיים או יצירת קו האייליינר. שימוש בפיגמנט לא נכון, עלול להוביל לגבות בצבע כחול או ירוק, מאחר ומדובר על פיגמנטים שאינם מיועדים לגבות, ולכן הם דוהים מהר מידי. יש צורך להבין היטב את התחום, על מנת לבחור את הצבע המתאים ולדעת לתקן טעויות.

אנו בסטודיו של שיר לביא נשמח לסייע לכן בבחירת פיגמנט לאיפור קבוע. אנו מתמחים בתחום ומקפידים לעבוד עם הפיגמנטים האיכותיים והעמידים ביותר. לפרטים והזמנות, צרי קשר.

תוכן עניינים

תפריט

טיפולים

העגלה שלך
העגלה שלך ריקה.

נראה שעדיין לא בחרת.