אתר שומר שבת וחג ♥️

Cart 0 0.00
Cart 0 0.00
בניית גבות

תחום האיפור הקבוע עבר שינויים רבים במהלך השנים, ואם בעבר היו השיטות לבניית גבות, הביאו לתוצאה גסה והגבות היו נראות חסרות עידון, היום, יכולות מתמחות באיפור גבות, עם בניית גבות, להגיע לתוצאה מעודנת, כך שהגבות של הלקוחה ייראו מעוצבות, אסתטיות ומעודנות.

בניית גבות – שיטות מתקדמות 

בין השיטות המובילות לבניית גבות בימינו יש לציין את טכניקת המיקרובליידינג. שיטה זו אמנם אינה חדשה, אך השינויים וההתפתחויות שהיא עברה מאפשרים למעצבות גבות לקבל תוצאה שונה מבעבר. היום, יכולה מעצבת גבות מקצועית להגיע לרמה בה מראה השיערות מעודן, טבעי ומשתלב היטב עם המראה של הלקוחה.

בעת ביצוע בניית גבות בשיטת המיקרובליידינג, משתמשת מעצבת הגבות בלהבים דקים, באמצעותם היא מחדירה את הפיגמנט ועל ידי כך מתקבל מראה טבעי, מלא ויפה אשר מחזיק מעמד למשך תקופה שנעה בין חצי שנה לשנה וחצי.

חשוב לציין שיש לבצע את יצירת הגבות בזהירות כדי למנוע פציעות וכדי להגיע לתוצאות הרצויות, לכן, יש לפנות אך ורק אל מעצבת גבות מקצועית, מנוסה ואמינה. 

שיטה מתקדמת נוספת שהפכה להיות מאוד פופולארית היא שיטת מיקרושיידינג. גם באמצעות שיטה זו ניתן לעצב גבות מלאות שניחנות במראה טבעי ואסתטי. באמצעות השיטה אפשר למלא אזורים דלילים בגבות ולקבל גבות אחידות.

יצירת גבות באמצעות מיקרושיידינג

יצירת גבות ובניית גבות
יצירת גבות בטכניקת המיקרושיידינג

בעת ביצוע שיטת מיקרושיידינג, מחדירה מעצבת הגבות פיגמנט מתחת לעור של הלקוחה, כך שהשיטה דומה למיקרובליידינג. יחד עם זאת ישנו הבדל בין שתי השיטות, שכן האפקט שונה. נשים שמבצעות עיצוב גבות קבוע באמצעות טכניקת מיקרושיידינג יכולות לקבל מראה מעוצב וטבעי לחלוטין. תוצאה זו של יצירת גבות מתקבלת תודות למעברי צבע והצללת אזורים שונים באמצעות סיכות קטנות ביותר. גם שיטת המיקרושיידינג עשויה להחזיק מעמד למשך תקופה של חצי שנה ולכל היותר שנה וחצי.

נשים רבות מעוניינות לעצב את גבותיהן ולהעניק להן נוכחות ויופי. באמצעות האיפור הקבוע ניתן לחסוך הרבה מאוד זמן בכל יום, שכן אין צורך לעמוד מול המראה ולהשקיע באיפור הפנים. מעבר לזאת, יכולות השיטות להתאים לנשים שגבותיהן אינן אחידות ולנשים שאינן רואות מספיק טוב כדי להתאפר באופן מדויק. שתי השיטות –  המיקרושיידינג והמיקרובליידינג מעניקות מראה טבעי ומעודן שלא היה ניתן לקבל בעבר באמצעות טיפולי האיפור הקבוע, אך היום, יכולות רבות ליהנות מהתוצאות הנפלאות.

במידה שאתן מעוניינות ליהנות מגבות מעוצבות, מלאות ויפות, אשר משתלבות באופן טבעי עם המראה שלכן, אתן מוזמנות לפנות אליי בכל הנוגע ליצירת גבות – נעים מאוד, שיר לביא. במהלך שנות עבודתי התמחיתי בין היתר בשתי הטכניקות המובילות לבניית גבות ועיצוב הגבות הקבוע – מיקרובליידינג ומיקרושיידינג ואשמח לעמוד לשירותכן ולהעניק לכן שירות ברמה גבוהה.

אתן מוזמנות לפנות אליי לצורך שיחת ייעוץ ללא תשלום או לתאם תור בקליניקה. תוכלו לפנות אליי באמצעות הטלפון, על ידי שליחת הודעת וואטסאפ או על ידי שליחת מייל. כמו כן, תוכלו למלא את הפרטים שלכן בטופס ההתקשרות ואחזור אליכן בהקדם האפשרי.

תוכן עניינים

הסרת איפור קבוע כושל
הסרת איפור קבוע כושל

כמו נשים רבות, גם את ביקשת להתעדכן בצו האופנה בתחום האיפור הקבוע. הגעת נרגשת לקוסמטיקאית שתשנה את פניך ותכניס בהן פרופורציה וקצת צבע- גבות, קו

קרא עוד »
שיטת השערה באר שבע
שיטת השערה באר שבע

מי מאיתנו לא חולמת על גבות מלאות ומסודרות כל הזמן, בלי להצטרך לצבוע אותן בעיפרון או צללית, פעם הן יוצאות כך ופעם אחרת. כשמדובר על

קרא עוד »
המדריך לאיפור קבוע
המדריך לאיפור קבוע

איפור קבוע הוא סוג של קעקוע קוסמטי שהפך פופולרי יותר ויותר בשנים האחרונות וממשיך לצבור תאוצה.בטכניקה זו, מוחדר פיגמנט לעור כדיי לשפר או להדגיש את

קרא עוד »

תפריט

טיפולים

העגלה שלך
העגלה שלך ריקה.

נראה שעדיין לא בחרת.