אתר שומר שבת וחג ♥️

Cart 0 0.00
Cart 0 0.00
6 עיצובי גבות שכדאי לך לבדוק

כל אישה יודעת כי הגבות מהוות חלק חשוב וחיוני במסגרת הפנים שלה, בתנאי שהן מעוצבות בצורה המחמיאה למבנה הפנים. חלק גדול מהנשים בוחר בעיצובי גבות טרנדיים, שלא תמיד מחמיא לפנים שלהן. לכן יש לזכור כי הדרך היעילה ביותר לעצב את הגבות שלך, היא בהתאם למבנה הפנים שלך ולסגנון הכללי. 

אנו בקליניקה של שיר לביא נשמח לספק לך עיצובי גבות מקצועיים ואיכותיים, תוך כדי שימוש בטכניקות המתקדמות ביותר ובחומרים האיכותיים ביותר בשוק. שיר הינה אומנית איפור קבוע המתמחה בתחום הגבות ומשתמשת במכשור המתקדם ביותר, על מנת לעצב את הגבות האידיאליות ביותר עבורך.

עיצובי גבות שיכולים לשנות את כל המראה הכללי שלך

יש לזכור כי לפני שמתחילים בעיצוב הגבות, יש צורך לאבחן תחילה את מבנה הפנים. לכל אחת יש את מבנה הפנים הייחודי לה, לכן יש צורך להתאים את עיצוב הגבות לפנים של המטופלת, ולא להיסחף לטרנדים השונים. מי שהתחילה בעיצוב הגבות לפני אבחון מבנה הפנים, עלולה לגרום לתוצאה פחות מחמיאה ופחות אסתטית.

6 עיצובי הגבות האידיאליים ביותר ל – 6 סוגים שונים של מבני פנים:

  1. נשים בעלות פנים עגולות יתאפיינו ברוחב פנים זהה לאורך רוב שטח הפנים. במקרים אלו כדאי לעצב את הגבות בצורה ישרה יותר, כאשר לקראת סוף הגבה ניתן לעצב עלייה קטנה למעלה. עלייה זו נועדה לשבור את המבנה העגול של הפנים ולהעניק להן מראה מיוחד יותר.
  2. נשים בעלות פנים ארוכות יתאפיינו בסנטר בולט, לצד מצח, עצמות לחיים וקו לסת ברוחב דומה. במקרים אלו כדאי לאמץ גבות ארוכות יותר, שישברו את המבנה המוארך של הפנים ויעניקו לו מראה “קצר” יותר.
  3. נשים בעלות פנים מרובעות יכילו לסת מרובעת, לצד מצח, קו לסת ועצמות לחיים ברוחב דומה. במקרים אלו מומלץ לעצב גבות משולשות, שיעניקו נראות צעירה ורעננה יותר וישברו את המבנה המרובע. הגבות המשולשות יעניקו לפנים מראה רך וארוך יותר.
  4. נשים בעלות פנים אובליות יכילו מצח רחב מהסנטר, עצמות לחיים בולטות ומראה מחודד יותר לכיוון הסנטר. מדובר על פנים בעלות פרופורציה מושלמת, לכן כל סוג של עיצוב גבות יוכל להתאים להן. כדאי לבחור את העיצוב בהתאם לאופי ולסגנון של המטופלת.
  5. נשים בעלות פנים בצורת לב דומות לנשים בעלות פנים אובליות, אך הסנטר שלהן יהיה חד יותר. פנים אלו מצריכות בניית גבות עגולות, שנועדו לעדן את הסנטר.
  6. נשים בעלות פנים בצורת יהלום יתאפיינו בפנים רחבות בצדדים, זוויתיות ובעלות מצח קצר או נמוך. לכן יהיה צורך בגבת כנף או בגבה משולשת, שתעניק אשליה של עצמות לחיים צרות יותר. 

אנו בקליניקה של שיר לביא נשמח לספק לכן עיצובי גבות המותאמות באופן אישי למבנה הפנים שלכן. לפרטים נוספים, צרו קשר!

תוכן עניינים

הסרת איפור קבוע כושל
הסרת איפור קבוע כושל

כמו נשים רבות, גם את ביקשת להתעדכן בצו האופנה בתחום האיפור הקבוע. הגעת נרגשת לקוסמטיקאית שתשנה את פניך ותכניס בהן פרופורציה וקצת צבע- גבות, קו

קרא עוד »
שיטת השערה באר שבע
שיטת השערה באר שבע

מי מאיתנו לא חולמת על גבות מלאות ומסודרות כל הזמן, בלי להצטרך לצבוע אותן בעיפרון או צללית, פעם הן יוצאות כך ופעם אחרת. כשמדובר על

קרא עוד »
המדריך לאיפור קבוע
המדריך לאיפור קבוע

איפור קבוע הוא סוג של קעקוע קוסמטי שהפך פופולרי יותר ויותר בשנים האחרונות וממשיך לצבור תאוצה.בטכניקה זו, מוחדר פיגמנט לעור כדיי לשפר או להדגיש את

קרא עוד »

תפריט

טיפולים

העגלה שלך
העגלה שלך ריקה.

נראה שעדיין לא בחרת.