אתר שומר שבת וחג ♥️

Cart 0 0.00
Cart 0 0.00
קורס איפור קבוע

קורס איפור קבוע מקצועי – שיר לביא

בשנים האחרונות התחום של איפור קבוע הולך וצובר תאוצה בזכות המענה המעניין והמגוון שהוא מציע להרבה מאד לקוחות בתחומי היופי והאסתטיקה. כשמו כן הוא – מדובר באפשרות של פעולות איפור קבועות המבוססות על טכנולוגיית הקעקועים, מה שחוסך את החזרה על פעולת האיפור מדי יום או אפילו כמה פעמים באותו היום. קוסמטיקאיות רבות מחפשות קורס איפור קבוע על מנת להעשיר את הידע המקצועי שלהן ולהרחיב את ארגז הכלים שהן יכולות להציע ללקוחות שלהן. נשים רבות מתחברות מאד לאיפור הקבוע והוא מהווה עבורן מענה ופתרון מצוינים במגוון מצבים וסיטואציות. מכאן שכדאי להכיר לעומק את התחום ולדעת מתי מתאים להציע אותו.

מה לומדים במהלך קורס איפור קבוע?

יש מי שתחפש קורס איפור קבוע כשכבר יש לה ידע, ציוד או ניסיון בתחום של קעקועים, למשל מטיפולי מיקרובליידינג שהיא מציעה ללקוחות שלה ולכן היא תצטרך את ההכשרה הממוקדת בנושא האיפור הקבוע. לעומתה יש קוסמטיקאיות או נשות מקצוע אחרות שהקורס הזה יהיה הראשון שהן יבצעו וכך יוכלו להציע עוד שירותים מתקדמים עבור הלקוחות שלהן. צריך ללמוד להפעיל את הציוד של הקעקוע, להבין בדיוק איך מתכננים את האיפור הקבוע ומתאימים אותו לכל אדם ולכל לקוח בנפרד וכמובן שצריך להכיר את הדרך להתאים את האיפור למבנה הפנים, מיקום העצמות וכל המאפיינים הייחודיים של כל אחד.

הבשורה הגדולה של איפור קבוע

נשים רבות חוסכות לא מעט כסף וזמן אחרי שהן עוברות איפור קבוע. בנוסף להן יש לא מעט נשים שבזכות איפור קבוע הן נראות יפה על בסיס קבוע בלי שהן צריכות לבצע שום פעולת טיפוח יומיומית או תקופתית. קוסמטיקאית שבוחרת לעבור קורס איפור קבוע יודעת שהיא תוכל להציע ללקוחות שלה עולם שלם של שירותים מותאמים אישית שיכולים לא רק לשנות את המראה שלהם אלא גם לרומם את מצב הרוח שלהם.

את עובדת בתחומי היופי ומתעניינת בקורס איפור קבוע? פני לסטודיו שיר לביא בבאר שבע והתרשמי ממגוון רחב של קורסים מקצועיים והשתלמויות לנשות מקצוע.

קורס איפור קבוע
קורס איפור קבוע – שיר לביא

לימוד איפור קבוע – שיר לביא

מי שמציע שירותים מתקדמים ועדכניים בעולמות היופי והאסתטיקה חייב כל הזמן לחדש ולהציע עוד ועוד שירותים חדשים כדי להעשיר את ארגז הכלים המקצועי. קוסמטיקאיות רבות בוחרות למשל לימוד איפור קבוע שבעזרתו הן יכולות גם ללמוד תחום נוסף וגם להציע מענה חשוב מאד עבור לקוחות שהאיפור הקבוע מהווה עבורן הצלה של ממש. בזכות האיפור הקבוע גם נחסך זמן יקר בחזרה יומיומית ומתישה על אותן הפעולות וגם יש בו כדי לטשטש פגמים בעור שעד היום לא היה שום מענה או פתרון אחר כדי להעלים או להסתיר אותם. המראה יכול להיות טבעי למתבונן מן הצד, יפה מחמיא וכזה שהותאם אישית למבנה הפנים.

אילו תכנים מהווים לימוד איפור קבוע?

האיפור הקבוע הוא בעצם קעקוע על הפנים של אלמנטים מעולם האיפור – תיחום שפתיים, הדגשת קווי העפעפיים, ציור ממש של שערות הגבות (מיקרובליידינג) ועוד. עוד לפני ביצוע האיפור הקבוע צריך ללמוד איך להתאים לכל לקוח או לקוחה את האיפור הקבוע שהכי יתאים ויחמיא להם, שכן לכל אחד יש גם מבנה אחר של פנים ועצמות וגם גוון עור ייחודי שצריך לבחון אם יש מה לטשטש או להבליט בו. לימוד איפור קבוע כולל את כל התכנים החשובים האלה וכמובן התנסויות מעשיות כדי שנשות המקצוע יגיעו אל הסטודיו או הקליניקות שלהן הכי מוכנות.

הפופולריות של טיפולי איפור קבוע

בזכות לימוד איפור קבוע הקוסמטיקאית המקצועית ומנוסה יכולה להציע לשפר בצורה משמעותית ודרמטית את המראה של הלקוחות שלה ולעשות את זה בצורה נוחה, נעימה וכזאת שתיראה מאד טבעית ועדינה. לא בכדי יש ביקוש רב לטיפולים אלה ויש לא מעט נשים (וגם גברים) שפונים לצורך טשטוש פגמים בעור או כדי לחסוך מעצמן את הטרחה של איפור יומיומי. חשוב לשים לב לכל מאפיין שיש בפנים של הלקוחות וזה מה שיבטיח התאמה אישית מלאה של הטיפול.

עוסקת ביופי ואסתטיקה ורוצה להציע ללקוחות שלך גם איפור קבוע? תוכלי ללמוד ולעבור השתלמויות מקצועיות ברמה גבוהה בסטודיו של שיר לביא בבאר שבע.

תוכן עניינים

מיקרובליידינג גבות
מיקרובליידינג גבות

אין כמעט אישה שלא דואגת לעיצוב או סידור הגבות שלה מדי כמה שבועות על מנת שההופעה החיצונית שלה תהיה מושלמת ושלמה. בזכות שיטות טכנולוגיות ומתקדמות

קרא עוד »
גבות באר שבע
גבות באר שבע

גבות באר שבע – מספר 1 בארץ אין כמעט אישה כיום שלא דואגת לעיצוב וסידור הגבות שלה על בסיס קבוע ומתמשך. הגבות מהוות חלק בלתי

קרא עוד »
קורס איפור קבוע
קורס איפור קבוע

קורס איפור קבוע מקצועי – שיר לביא בשנים האחרונות התחום של איפור קבוע הולך וצובר תאוצה בזכות המענה המעניין והמגוון שהוא מציע להרבה מאד לקוחות

קרא עוד »

תפריט

טיפולים

העגלה שלך
העגלה שלך ריקה.

נראה שעדיין לא בחרת.