איפור קבוע בשפתיים

מהו איפור קבוע בשפתיים ?

כל אחת מאיתנו הייתה מעוניינת בשפתיים יפהפיות וייחודיות, כך שתמיד כדאי לבחור קוסמטיקאית מומלצת שתדע כיצד להקשיב לכן, ולהתאים עבורכן את סוג האיפור הקבוע. איפור קבוע לשפתיים או בשמו השני פיגמנטציה בשפתיים נועד בכדי להדגיש את השפתיים שלך, לתקן עיוותים מסוימים, להעניק נפח ועוד.
אצלנו בקליניקה משתמשים בפגמנטים עדינים וטבעים לתוצאות עדינות, מלאות אך טבעיות

כשאת מחפשת אחר קוסמטיקאית מומלצת עבור פיגמנטציה בשפתיים ואיפור קבוע, את חייבת לוודא כי מדובר בקוסמטיקאית עתירת ניסיון, כזו המסוגלת להבין אותך ולהקשיב לך, לאתר את החוזקות בפנייך ולהדגישן. במקרים מסוימים, נשים מעדיפות גם להקטין שפתיים, כך שהכול תלוי בעצם ביד היוצרת של הקוסמטיקאית. אומנית איפור בדרך כלל תדע להתאים עבורך את סוג האיפור שיחמיא לפנייך, וידגיש את מה שיש להדגיש. 

זכרי, לכל אחת מאיתנו ישנן חוזקות וחולשות. החוכמה, היא לדעת להדגיש ולהבליט אזורים מסוימים בפנים ובשפתיים. בקליניקה של שיר לביא, תוכלי לקבל מענה מדויק ביותר עבור איפור קבוע בשפתיים ועבור שיטות שונות לעיצוב גבות קבוע.

איפור קבוע בשפתיים
איפור קבוע בשפתיים

גוון וצבע טבעי | איפור תמידי בשפתיים

מילוי הצבע נעשה באמצעות מכשור חשמלי, ובעזרת ידיים מקצועיות ומדויקות ביותר. את מוזמנת להגיע לפגישת ייעוץ, בה נדון יחדיו על האפשרויות העומדות בפנייך. ברוב המקרים, ניתן ליצור שיחזור של הגוון הטבעי של השפתיים, ואפילו להתגבר על כתמי ניקוטין. נשים אשר מעשנות, לפעמים עשויות לסבול מכתמים צהובים וחומים על השפתיים, דבר שאינו מחמיא, בלשון המעטה.

אפשר ממש לעצב מחדש את צורתן של שפתייך, כך שאם תמיד היית לא שבעת רצון מהצורה של שפתייך, יש דרך לטפל בזה עוד היום. תוכלי להנות מקווי מתאר חדשים ומעוצבים, מפרופורציות חדשות ומספקות ועוד. האומנות שבעניין, נמצאת ביד האמנית. קוסמטיקאית שפתיים מומלצת לאיפור קבוע, היא קוסמטיקאית שחייבת להיות לא פחות מאשר אמנית איפור אמיתית. יש להתחשב בפרופורציות הכלליות של הפנים – בכדי ליצור שפתיים נחשקות ויפהפיות. אל תתפשרי על פנייך ולא על שפתייך, פני אלינו ונעצב את שפתייך באופן שיגרוף מחמאות מכל עבר. 

לשיחת ייעוץ חינם או תיאום תור השאירי פרטים :